Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Dilekleri gerçek oldu

SAĞLIK VE SOSYAL HİZMET ÇALIŞANLARI SENDİKASI (SAĞLIK-SEN) ANTALYA ŞUBESİ, AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ONKOLOJİ BÖLÜMÜNDE TEDAVİ GÖREN ÇOCUKLARI 23 NİSAN’DA UNUTMADI. DİLEK AĞACI İLE MİNİK BEDENLERİN DİLEKLERİNİ YERİNE GETİREN SENDİKA ÜYELERİ AİLELERE DE MORAL VERDİ.

Dilekleri gerçek oldu
24 Nisan 2018 - 17:36
banner

Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (Sağlık-Sen) Antalya Şubesi, Akdeniz Üniversitesi Onkoloji bölümünde tedavi gören çocukları 23 Nisan’da unutmadı. Dilek ağacı ile minik bedenlerin dileklerini yerine getiren sendika üyeleri ailelere de moral verdi.

Sağlık-Sen Antalya Şubesi’nin Akdeniz Üniversitesi Pediatrik Onkoloji Servisinde tedavi gören çocukların hayallerini gerçeğe dönüştürmek amacıyla başlattığı “Sağlık Sen Dilek Ağacı Projesi ‘’ kapsamında hediye dağıtımı gerçekleştirildi. Servis girişinde gerçekleştirilen ödül takdimi sırasında duygusal anlar yaşandı. Minik yürekler kendilerine yapılan bu jest karşısında oldukça sevindi.

Sağlık-Sen Antalya Şube Başkanı Sinan Kuluöztürk, “Bir gece dileklerini dilek ağacına yazdılar. Sabah uyandıklarında dilekleri gerçeğe dönüştü” diye konuştu.

“Yavrularımızın yüzü güldü”

Projenin sendikanın gençlik kolları tarafından hayata geçirildiğini söyleyen Kuluöztürk, “Nisan ayının ilk haftasında başlattığımız Sağlık Sen Antalya Şubesi’nin sosyal sorumluluk adı altında gerçekleştirdiği bu proje, çocuklarımızın zor şartlarda hayata tutunmalarına katkı sağlamayı, yavrularımızın yüzlerinin gülmesine vesile olmayı amaçlıyordu. Sağlık Sen Gençlik Kolları tarafından gerçekleştirilen bu proje sayesinde ailelere ve evlatlarımıza moral vermek bizleri mutlu etti. 47 çocuğumuz bizlerden dileklerde bulundu. Arabalı yatak odasından, akülü araç, kıyafetten bisiklete kadar farklı talepler aldık. Bir nebze de olsa yanlarında olduğumuzu hissettirmek bizleri mutlu etti. Hastane yönetimine de bu imkânı tanıdıkları için teşekkür ediyorum” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co