Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Doğaseverler Acısu’ya yürüdü

KEPEZ BELEDİYESİ’NİN 7’DEN 70’E DOĞA YÜRÜYÜŞÜ BELDİBİ ACISU MEVKİİNE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Doğaseverler Acısu’ya yürüdü
08 Mayıs 2018 - 11:38
banner

Kepez Belediyesi’nin 7’den 70’e Doğa Yürüyüşü Beldibi Acısu mevkiine gerçekleştirildi.

Kepez Belediyesi’nin 7’den 70’e Doğa Yürüyüşleri yoğun ilgi görmeye devam ediyor. 7’den 70’e herkesi doğa ile buluşturan etkinlik, Mayıs ayında Beldibi Acısu mevkiine gerçekleştirildi. Farklı yaş ve meslek gruplarındaki doğaseverlerin katıldığı etkinlikte 12 kilometrelik parkur yüründü. Kepez Belediyesi’nin doğaseverler için düzenlediği etkinliğin bu ayki konukları Antalya Bilim Üniversitesi öğrencileri oldu.

Üniversiteli gençler doğayla kucaklaştı

Üniversiteli gençler, Beldibi’nin cennet köşelerinden Acısu da yemyeşil çam ağaçları arasında doğa ile baş başa bir gün geçirmenin keyfini yaşadılar. Kepez Belediyesi’nin her ay iki farklı noktaya gerçekleştirdiği 7’den 70’e Doğa Yürüyüşleri ile yetişkinler spor yaparken, çocuklarda doğayı keşfetmenin heyecanını yaşıyorlar. Kepez Belediyesi’nin doğa yürüyüşlerine katılmak isteyenler, Belediye’nin Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne bizzat başvuruda bulunmaları gerekiyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuonline psikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co