Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Döşemealtı Belediyesi’nden okullara spor malzemesi

DÖŞEMEALTI BELEDİYESİ, İLÇEDE BULUNAN OKULLARA SPOR MALZEMESİ YARDIMINDA BULUNDU.

Döşemealtı Belediyesi’nden okullara spor malzemesi
15 Mart 2018 - 11:10
banner

Döşemealtı Belediyesi, ilçede bulunan okullara spor malzemesi yardımında bulundu.

Döşemealtı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri ilçede bulunan İlk ve Ortaokullara basketbol, futbol, voleybol toplarının yanı sıra, raket ve beden eğitimi dersleri için de minder yardımında bulundu. Özellikle ilçe merkezine uzak eski köy olan yeni mahalle okullarında malzeme dağıtımı yapan Döşemealtı Belediyesi ekipleri, ilçede bulunan tüm okullara ihtiyaçları doğrultusunda spor malzemesi yardımında bulunacak. Belediye Meclis üyesi Hüseyin Çetinkaya, Kömürcüler İlk ve Ortaokulu ile Karataş İlkokulunda yapılan malzeme dağıtımına katılarak öğrencilerle sohbet etti.

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, “Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizi çok önemsiyoruz. Özellikle tüm yatırımlarımızı ilçe gençlerimizin faydalanabileceği biçimde planlıyoruz. Spor kulübümüz bünyesinde ki sporcularımız başarıdan başarıya koşuyor. Hem spor sevgisini aşılamak hemde okullarımızda yapılan spor eğitimlerini desteklemek adına tüm okullarımıza malzeme yardımı yapıyoruz” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologlohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co