Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Döşemealtı Pehlivanlarının Kırkpınar hazırlıkları sürüyor

Döşemealtı Belediyespor pehlivanları, 656. Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri hazırlıklarını sürdürüyor.

Döşemealtı Pehlivanlarının Kırkpınar hazırlıkları sürüyor
06 Temmuz 2017 - 16:16

Döşemealtı Belediyespor pehlivanları, 656. Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri hazırlıklarını sürdürüyor.

Bu sene 565.sı düzenlenecek olan Tarihi Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri’ne Türkiye genelinde pehlivanlar hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor.Antalya’nın Döşemealtı ilçesinin pehlivanlarıda 16-16 Temmuz arasında düzenlenecek olan Kırkpınar yağlı güreşleri için kamp çalışmalarına devam ediyor.Döşemealtı Belediyespor pehlivanları,Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri için Korkuteli’ndeki kampda zorlu antremanlarına ara vermeden devam ediyorlar.

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç de, Korkuteli ilçesinde kamp yapan güreşçileri ziyaret etti. Yaklaşık 20 gündür Korkuteli’nde kampta bulunan Döşemealtı Belediyespor pehlivanları, zorlu geçen antrenmanlarla çalışmalarını sürdürüyor. Günün erken saatlerinde kondisyon ve güç depolamak için Baraj üstün Gölbaşı dinlenme tesislerinde antrenmanlarına başlayan pehlivanlar, gündüz de 100. Yıl Atatürk stadyumunda yağlı antrenman yapıyorlar.

Başarılı bir kamp geçirdiklerini vurgulayan Antrenör Kemal Yılmaz, yaklaşık 20 gündür Korkuteli ilçesinde kampta olduklarını söyledi. Yılmaz, güreşlerde sporcularından başarı beklediklerini ifade ederek, “Şuna Korkuteli’de Başpehlivanlardan Orhan Okulu, İsmail Koç, Ali Altun, Serkan Serttürk, Ramazan Bircan, Ali Yanatma, Başaltında; Okan Acar, Hüseyin Gümüşalan, Mustafa Okulu, Büyükortada, Bilal Kıvrak, Hasan Kuru güzel bir kamp geçiriyorlar. Kampımız Bu hafta tamamlanacak” dedi.

Başpehlivan Orhan Okulu ise, Tarihi Kırkpınar’a her yıl olduğu gibi bu yılda Korkuteli’nde hazırlandıklarını ifade ederek, Kırkpınar’dan Altın Kemer’i Döşemealtı’na getirmek istiyoruz. Güzel bir kamp geçirdim. Bu yıl hedeflerimiz büyük. Tabi beklentilerde büyük. 2015 yılında olduğu gibi 2017 yılında da Altın Kemer’i Döşemealtı’na getireceğim.

656. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri 14-16 Temmuz tarihlerinde yapılacak.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al