Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Döşemealtı’nda Çanakkale Şehitleri unutulmadı

DÖŞEMEALTI BELEDİYESİ KENT MEYDANINDA DÜZENLENEN ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ’Nİ ANMA ETKİNLİĞİNDE, ŞEHİTLER İÇİN YASİN-İ ŞERİF OKUNDU, DUALAR EDİLDİ.

Döşemealtı’nda Çanakkale Şehitleri unutulmadı
19 Mart 2018 - 11:26

Döşemealtı Belediyesi Kent Meydanında düzenlenen Çanakkale Şehitleri’ni anma etkinliğinde, şehitler için Yasin-i Şerif okundu, dualar edildi.

Döşemealtı Belediyesi Kent Meydanında 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 103’üncü yıldönümü nedeniyle etkinlik düzenlendi. Etkinlikte Şehitler için Yasin-i Şerif okunup dualar edildi. Kent Meydanındaki etkinliğe Belediye Başkanı Turgay Genç, Başkan yardımcısı Zafer Yörük, CHP Döşemealtı İlçe Başkanı Zekeriya Altun, CHP Kepez İlçe Başkanı Servet Yıldız ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, “Çanakkale’yi geçilmez kılan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kahraman şehitlerimizi büyük minnet ve saygı ile anıyorum. Canları pahasına vatanlarını asla teslim etmeyen bir ecdadın torunları olmaktan büyük gurur duyuyoruz” diye konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al