Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Döşemealtı’nda fırınlara denetim sıklaştırıldı

DÖŞEMEALTI BELEDİYESİ İLÇEDE FAALİYET GÖSTEREN FIRIN VE UNLU MAMUL SATIŞI YAPAN İŞYERLERİNE YÖNELİK DENETİMLERİNİ SIKLAŞTIRDI.

Döşemealtı’nda fırınlara denetim sıklaştırıldı
24 Mayıs 2018 - 10:28
banner

Döşemealtı Belediyesi ilçede faaliyet gösteren fırın ve unlu mamul satışı yapan işyerlerine yönelik denetimlerini sıklaştırdı.

Belediye Zabıta ekipleri, fırınlardan, sofralara kadar olan süreçte hijyenik ve insan sağlığına uygun şartlarda ekmek ve pide üretilmesi için ruhsat, gramaj kontrolü, personel ve üretim alanlarının temizlik ve hijyen şartlarına uygunluğu, un ve kullanılan katkı maddelerinin son kullanma tarihleri ile yangın söndürme cihazları ve ilaçlama konularında denetimler yaptı. Döşemealtı Belediyesi Zabıta ekipleri, eksikleri tespit edilen işletmelere tutanak düzenledi. Gerekli uyarıları yapan ekipler, işletmelere eksiklerin giderilmesi için süre verdi.

Ramazan ayında sık sık denetimler yaptıklarını söyleyen Zabıta Müdürlüğü ekipleri, özellikle hijyen konusunda hiçbir işletmeye taviz verilmeyeceğinin altını çizdi. Halk sağlığı konusunda denetimlerini sürdüren ekipler, bayram öncesi de özellikle tatlı imalathanelerine yönelik denetimlerin artacağını merdiven altı üretime asla izin verilmeyeceğini söyledi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologlohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co