Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Döşemealtı’nda ortopedik hastalıklar anlatıldı

DÖŞEMEALTI BELEDİYESİ İLE OFM ANTALYA HASTANESİ İŞBİRLİĞİNDE DÜZENLENEN NAR MASA BİLGİLENDİRME TOPLANTILARININ 11’NCİSİ BELEDİYE MECLİS SALONUNDA YAPILDI.

Döşemealtı’nda ortopedik hastalıklar anlatıldı
14 Şubat 2018 - 10:24
banner

Döşemealtı Belediyesi ile OFM Antalya Hastanesi işbirliğinde düzenlenen Nar Masa Bilgilendirme toplantılarının 11’ncisi Belediye Meclis salonunda yapıldı.

Nar Masa bilgilendirme toplantılarının konuğu Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı Opr. Dr. Murat Çetin olurken, diz hastalıkları, menüsküs yırtığı, kireçlenme, diz içi iğneler, PRP tedavisi hakkında katılımcılara önemli bilgiler verdi. Eklem içi enjeksiyonlarından en etkili olan tedavilerden PRP hakkında bilgiler veren Çetin, diz ağrılarına cerrahi tedavi yöntemlerini anlattı.

Belediye Meclis salonunda yapılan ve her hafta olduğu gibi vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği bilgilendirme toplantısının sonunda Opr. Dr. Murat Çetin soruları yanıtladı. Her soruya titizlikle yanıt veren Çetin, tedavinin doğru teşhis ve tanı ile mümkün olduğunu söyledi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -nişantaşı estetik doktorulohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatnişantaşı estetik doktoruMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co