Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Ekolojik Kreş’te yılsonu coşkusu

DÖŞEMEALTI BELEDİYESİ EKOLOJİK KREŞTE 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MEZUNİYET TÖRENİ YAPILDI.

Ekolojik Kreş’te yılsonu coşkusu
28 Mayıs 2018 - 12:16
banner

Döşemealtı Belediyesi Ekolojik Kreşte 2017-2018 Eğitim Öğretim yılı mezuniyet töreni yapıldı.

Döşemealtı Belediyesi Ekolojik Kreş 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılını yılsonu gösterisiyle tamamladı. Gösteriye Döşemealtı Belediye Başkan Yardımcısı Bahtiyar Sidel ve çok sayıda veli katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasıyla başlayan yılsonu programı renkli görüntülere sahne oldu. Kreş Müdürü Fatih Çelik, yıl sonu sergisine gelen velilere teşekkür edip mezun olan öğrencilere başarılar diledi.

Ekolojik Kreş öğrencileri bütün bir yıl boyunca hazırladıkları dansları kendilerini izlemeye gelen aileleri için sergilemeye başladı. Minikler kimi zaman uzaylı kıyafetiyle dans ederken, kimi zaman Rock grubu olup izleyenleri coşturdu. Minik Arılar, tavşanlar doğa sevgisini anlatan muhteşem dans gösterisi yaparken, kreş öğrencileri İspanyol dansı, dirik dansı bazen de zimbole dansıyla herkesi büyülemeyi başardı.

5 yaş sınıfından Sümeyye Gürkan ve Ahmet Yavuz’un İstiklal Marşı’nın 10 kıtasını ezbere okumaları ayakta alkışlandı. Velilerin ve davetlilerin de eşlik ettiği final gösterisinin ardından 5.nci sınıf öğrencileri mezuniyetlerini kep fırlatarak kutladı.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Marshall Kulaklık Nedir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Pantolon Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Eşofman Takımı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Bebek Takım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kumlama Nasıl Yapılır?
ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim