Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Elon Musk x domaini geri aldı

Elon Musk x domaini geri aldı
11 Temmuz 2017 - 20:39

Domain sektörü içerisinde bulunanlar iyi bilirler,tek harfli domain sahibi olmak kimin hayalinde olmadı ki,tek harfli alan adları bir servet değerinde,milyon dolarlar ile müşteri bulan bu tür alan adlarından bir tanesine yeniden sahip olan Elon Musk oldu .Yaklaşık 18 yıl önce sattığı x.com alan adını yeniden satın aldığını sosyal medya üzerinden duyuran Elon Musk bu aralar çok mutlu.

Dünya genelinde sınırlı sayıda olan ve toplamda 26 adet olan tek harfli domain sahibi olmak bir servete sahip olmak anlamına geliyor.Domain sektöründe tek harfli bir alan adınız varsa yüzü gülenler arasındasınız demektir.

Eğer bir tek harfli domain almayı düşünüyorsanız milyonları ortaya çıkarmanız gerektiğini asla unutmayın.

Elon Musk twitter üzerinden duyurduğu x.com’u satın aldığı haberi ile ilgili daha fazla bir detay vermedi ve ne gibi bir yatırımda bu alan adını kullanmayı düşündüğünüde henüz açıklamadı.

“Bana http://X.com adresini geri satın almamı sağladığın için teşekkürler PayPal! Şu anda bir plan yok, ancak benim için manevi değeri var.”

x.com a bazı domain firmaları 6 Milyon gibi bir değer biçerken,Elon Musk’dan fiyatı ile ilgili bir açıklama gelmemesine rağmen yakın günler içerisinde bu konu hakkında bilgilendirme yapması bekleniyor.

 

 

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -