Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Enç, Palyatif Yatılı Bakım Merkezini ziyaret etti.

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MENDERES TÜREL İLE BİRLİKTE TEV KAMİLE CEPHANECİOĞLU PALYATİF YATILI BAKIM MERKEZİ’NDEKİ HASTA VE YAKINLARINI ZİYARET EDEN AK PARTİ ANTALYA MİLLETVEKİLİ GÖKÇEN ÖZDOĞAN ENÇ, “BU TESİS ANTALYA’YA ÇOK YAKIŞTI” DEDİ.

Enç, Palyatif Yatılı Bakım Merkezini ziyaret etti.
29 Ocak 2018 - 13:23

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ile birlikte TEV Kamile Cephanecioğlu Palyatif Yatılı Bakım Merkezi’ndeki hasta ve yakınlarını ziyaret eden AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, “Bu tesis Antalya’ya çok yakıştı” dedi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin evde bakımı zor, maddi imkanı ve kimsesi olmayan vatandaşlara hizmet vermek üzere inşa ettiği ve İl Sağlık Müdürlüğü’ne devrettiği

TEV Kamile Cephanecioğlu Palyatif Yatılı Bakım Merkezi, kimsesizlerin kimi oluyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç ile birlikte Türkiye’de ilk olan merkezi ziyaret etti. Milletvekili Enç’e bakım merkezini gezdiren Başkan Türel, tesisle ilgili bilgiler verdi. Tek tek tüm odaları dolaşan Türel ve Enç, hastalar ile yakından ilgilenerek, durumları ile ilgili doktorlardan ayrıntılı bilgi aldı. Hasta yakınları ile sohbet eden Başkan Türel ve Milletvekili Enç, sorun ve talepleri olup olmadığını sordu, geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, bakım merkezinde her ayrıntının düşünüldüğünü belirterek, bu merkezin Antalya’ya çok yakıştığını belirtti. Tesisin, bakacak kimsesi ya da maddi gücü bulunmayan yatağa mahkum hastalara hizmet verdiğini belirten Başkan Türel de, “Kimsesizlerin kimi olan bu tesis ile artık Antalya’da kimse kendini yalnız ve çaresiz hissetmeyecek” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - Kayseri Web tasarım - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr -ikinci el telefon -

ikinci el telefon - takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat - instagram takipçi satın al