Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Engelsiz Park ve Yaşam Merkezi müdavimleri sapadere’de

ALANYA BELEDİYESİ, 10-16 MAYIS ENGELLİLER HAFTASI KAPSAMINDA ENGELSİZ PARK VE YAŞAM MERKEZİ’NİN MÜDAVİMLERİNE SAPADERE KANYONU GEZİSİ DÜZENLEDİ.

Engelsiz Park ve Yaşam Merkezi müdavimleri sapadere’de
13 Mayıs 2018 - 9:42
banner

Alanya Belediyesi, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası kapsamında Engelsiz Park ve Yaşam Merkezi’nin müdavimlerine Sapadere Kanyonu gezisi düzenledi.

Alanya Belediyesi Engelsiz Park ve Yaşam Merkezi’nin 70 müdavimi Sapadere Kanyonu’na düzenlenen geziye katılarak 750 metre uzunluğundaki kanyonu inceleme fırsatı buldu. Doğayla iç içe geçmiş olan kanyon içerisindeki yürüyüş parkurunda şelaleyi ve doğal yüzme havuzunu gören engelli bireyler güzel bir gün geçirdi.

Engellilerden Başkan Yücel’e teşekkür

Alanya Belediyesi Engelsiz Park ve Yaşam Merkezi’nde görevli uzman personellerin eşlik ettiği organizasyondan memnun olduklarını ifade eden engelli bireyler, günün sonunda başta Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel olmak üzere organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür etti.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Marshall Kulaklık Nedir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Pantolon Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Eşofman Takımı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Bebek Takım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kumlama Nasıl Yapılır?
ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim