Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Güllük Caddesi’ne sıcak asfalt

Manavgat Belediye, Güllük Caddesi’nde bozulan yolları sıcak asfalt ile kapladı.

Güllük Caddesi’ne sıcak asfalt
03 Ekim 2017 - 15:15

Manavgat Belediye, Güllük Caddesi’nde bozulan yolları sıcak asfalt ile kapladı.

Manavgat Belediyesi, kent merkezi ve kırsal mahallelerde yürüttüğü sıcak asfalt çalışmalarına devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kentin ticari hayatında önemli bir yere sahip olan Güllük Caddesi’nde sıcak asfalt çalışması yapıp ulaşımı modern ve güvenli hale getirdi.

Asfalt Plent Tesisinin faaliyete geçmesiyle birlikte çalışmalara hız verdiklerini belirten Manavgat Belediye Şükrü Sözen, yıl sonuna kadar hedefledikleri 350 kilometreyi yakalayacaklarını belirtti. Başkan Sözen, “Halkımızdan gelen sıcak asfalt taleplerini hızlı ve doğru bir şekilde yapmaya gayret ediyoruz. Kentimizin ticari hayatında önemli yere sahip olan Güllük Cadde’mizin yenilenmesi esnafımızı ve mahalle sakinlerimizi mutlu edecek. 106 mahalle genelinde hizmetlerimiz ayrımsız ve ayrıcalıksız olarak devam edecektir ”dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al