Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Gurbetçinin çarpışan arabada düşürdüğü cüzdanı böyle çaldı

PAZARTESİ GÜNÜ ALMANYA’YA DÖNMESİ GEREKTİĞİNİ BELİRTEN GÖKSU, “EHLİYETİM VE KİMLİĞİM ÇOK ÖNEMLİ. TÜRKİYE’DE VE ALMANYA’DA SORUN ÇIKMAYABİLİR. NE VAR Kİ YOL ÜZERİNDE BULGARİSTAN’DA SORUN ÇIKARABİLİR. BEN CÜZDANIMI ALAN ŞAHISTAN KİMLİĞİMİ VE EHLİYETİMİ BİR ŞEKİLDE KARAKOLA ULAŞTIRMASINI RİCA EDİYORUM” DEDİ.

Gurbetçinin çarpışan arabada düşürdüğü cüzdanı böyle çaldı
16 Ağustos 2018 - 9:56
banner

Antalya’nın Manavgat ilçesinde lunaparkta bindiği çarpışan arabada cüzdanını düşüren gurbetçi vatandaşın cüzdanının bir başka kişi tarafından çalınması saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı. Hırsıza çağrıda bulunan gurbetçi, en azından kimliği ve ehliyetini kendisine ulaştırmasını istedi.

Almanya’dan eşi ve kızıyla birlikte Manavgat’a tatile gelen gurbetçi Hacı İbrahim Göksu, Herford Caddesi’ndeki lunaparkta çarpışan arabaya bindi. İndiğinde cüzdanının olmadığını gören Hacı İbrahim Göksu, tüm aramalarına rağmen sonuç alamayınca durumu lunapark görevlilerine anlattı. Lunaparkın güvenlik kameralarında Göksu’nun bindiği çarpışan arabada cüzdanını düşürdüğü, kendisinden sonra çarpışan arabaya binen bir kişinin cüzdanı yanındaki eşine bile fark ettirmeden önce ayaklarının arasına ardından da cebine koyduğu görüldü. Cüzdanı alan kişi kısa sürede lunaparktan ayrıldı.

Polis merkezine giderek şikayetçi olan Hacı İbrahim Göksu, cüzdanında 110 euro ve 400 lira bulunduğunu, en önemlisinin ise kimliği ve sürücü belgesinin olduğunu dile getirdi.

Pazartesi günü Almanya’ya dönmesi gerektiğini belirten Göksu, “Ehliyetim ve kimliğim çok önemli. Türkiye’de ve Almanya’da sorun çıkmayabilir. Ne var ki yol üzerinde Bulgaristan’da sorun çıkarabilir. Ben cüzdanımı alan şahıstan kimliğimi ve ehliyetimi bir şekilde karakola ulaştırmasını rica ediyorum” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co