Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Halk pazarı ve festival çarşısı esnafı kat kurasını çekti

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN KENT MERKEZİNİ CANLANDIRACAK DOĞU GARAJI KÜLTÜR VE TİCARET MERKEZİ PROJESİ KAPSAMINDA, HALK PAZARI VE FESTİVAL ÇARŞISI ESNAFININ DOĞU GARAJI KÜLTÜR MERKEZİNE YERLEŞTİRİLMESİ İÇİN NOTER HUZURUNDA KAT KURALARI ÇEKİLDİ.

Halk pazarı ve festival çarşısı esnafı kat kurasını çekti
01 Kasım 2018 - 10:56

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin kent merkezini canlandıracak Doğu Garajı Kültür ve Ticaret Merkezi Projesi kapsamında, halk pazarı ve festival çarşısı esnafının Doğu Garajı Kültür Merkezine yerleştirilmesi için noter huzurunda kat kuraları çekildi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin ‘Güneş Doğudan Yükseliyor’ sloganıyla kent merkezini canlandıracak Doğu Garajı Kültür ve Ticaret Merkezi Projesi’nde sona gelindi. Doğu Garajı bu proje ile turistlerin görmeden gidemeyeceği bir çekim merkezi haline dönüşüyor.

Noter huzurunda kura çekildi

Projede sona yaklaşılırken Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel de esnafa verdiği sözü tuttu. Doğu Garajı’na geri dönecek olan halk pazarı ve festival çarşısı esnafının kat kuraları noter huzurunda çekildi. Büyükşehir Belediyesi Nikah Salonu’nda gerçekleşen kura çekimine esnaflar büyük ilgi gösterdi. Doğu Garajı Kültür ve Ticaret Merkezi’nde çarşı kültürünü yaşatacak esnafın hangi kata düşeceği ve hangi dükkâna sahip olacağı kura ile belirlendi. Toplam 295 esnaf kat kuralarını kendi elleriyle çekti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al