Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Hatice İlayda Okçu Manavgat Belediye Başkanı oldu

MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANI ŞÜKRÜ SÖZEN, 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI’NDA MAKAMINI ÇOCUKLARA BIRAKTI. MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANLIĞI MAKAMINA MİLLİ EGEMENLİK ORTAOKULU 7-B SINIFINDAN HATİCE İLAYDA OKÇU OTURDU.

Hatice İlayda Okçu Manavgat Belediye Başkanı oldu
20 Nisan 2018 - 11:02
banner

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda makamını çocuklara bıraktı. Manavgat Belediye Başkanlığı makamına Milli Egemenlik Ortaokulu 7-B sınıfından Hatice İlayda Okçu oturdu.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Milli Egemenlik Ortaokulunun 7. sınıf öğrencilerinden Hatice ilayda Okçu, İlsu Yade Kılıç, Alihan Temirtaş, Okul müdürleri Raci Daştan ve öğretmenleri Hüseyin Yanar ile birlikte Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’i ziyaret etti. Öğrencileri kapıda eşi Hatice Sözen ile birlikte karşılayan Başkan Sözen, önce onlara ikramlarda bulunup sohbet etti. Başkan Sözen öğrencilere, Cumhuriyet ve Atatürk değerlerine sahip çıkmak için var güçleriyle çalışmaları gerektiğini ifade etti.

Sohbet ettiler

Sohbet sonrasında Belediye Başkanlığı makam koltuğuna Hatice İlayda Okçu oturdu. Başkan Şükrü Sözen ise Belediye Başkan Yardımcısı görevini üstlendi. Sözen, küçük belediye başkanının vereceği her türlü talimatın anında yerine getirileceğini belirterek, talimatları vermesini istedi. Küçük Belediye Başkanı Hatice İlayda Okçu, son derece bilinçli konuşmaları ve yönlendirmeleriyle geleceğin belediye başkanı olabileceğini kanıtladı. Küçük başkan, Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e sorduğu sorularla onu terletti. Hatice İlayda Okçu, Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e göreve ilk oturduğu anda yaşadığı duyguları, belediye başkanlığı görevinin zorluklarının neler olduğu konularında sorular sordu.

Arkadaşlarına önerilerde bulundu

Hatice İlayda Okçu, yaşıtı olan arkadaşlarına önerilerde de bulundu.

Okçu, “Atatürk’ün bize bıraktığı bu ülkenin ve Cumhuriyetimizin sonsuza dek yaşayabilmesi için biz çocukların çok çalışması gerekiyor. Hatta bazen yılsak, yorulsak, derslerden sıkıldığımız zamanlar olsa bile dayanmalıyız, direnmeliyiz. Ülkemizi ancak bu şekilde daha üst düzeylere çıkarabiliriz” dedi. İlayda Okçu, okullarının boyanmasını ve daha teknolojik bir eğitim için projeksiyon cihazı yerleştirilmesini istedi. Şükrü Sözen de, “Bu gün yaptığımız işlerin tamamı, öncelikle çocuklarımızın refahı ve mutluluğu içindir. Büyüyen Manavgat’ımızda tüm mahallelerimizde çocuklarımızın sosyal ve fiziksel ihtiyaçlarının karşılanması için imkanlarımızı seferber etmeye gayret ve önem veriyoruz. Çocuklarımızın bugünkü ziyareti bizleri çok memnun etti. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm Türk ulusunun ve Manavgat halkının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 98. yıl dönümünü kutlar, sevgi ve barışın çocuklarımızın mutlu gelecekleri için her zaman tüm dünyada ve Türkiye’mizde daim olmasını temenni ederim” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co