Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

‘İhanetin Hafızası’ sergisine büyük ilgi

KEPEZ BELEDİYESİ’NİN KATKILARI İLE DÜZENLEN ‘15 TEMMUZ RUHU GÖRSEL SANATLAR YARIŞMASI’NDA DERECEYE GİREN ESERLER MODERN SANATLAR GALERİSİ’NDE SERGİLENİYOR. ‘İHANETİN HAFIZASI’ SERGİSİNE SANATSEVERLER YOĞUN İLGİ GÖSTERİYOR.

‘İhanetin Hafızası’ sergisine büyük ilgi
24 Temmuz 2018 - 14:20

Kepez Belediyesi’nin katkıları ile düzenlen ‘15 Temmuz Ruhu Görsel Sanatlar Yarışması’nda dereceye giren eserler Modern Sanatlar Galerisi’nde sergileniyor. ‘İhanetin Hafızası’ sergisine sanatseverler yoğun ilgi gösteriyor.

DokumaPark bünyesinde açılan ve Antalya’da ilk olan Modern Sanatlar Galerisi, sanatseverler ile sanatçıların buluşma noktası oldu. Dokuma Park’ta açılan galeri, ilk olarak Kepez Belediyesi, Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) işbirliğiyle düzenlenen ‘15 Temmuz Ruhu Görsel Sanatlar Yarışması’nın dereceye giren eserlerine ev sahipliği yapıyor.

Ana galeri alanı 700 metrekare

Yaşanan hain darbe girişiminin konu edildiği eserlerin sergilendiği, ‘İhanetin Hafızası’ sergisi sanatseverlerden yoğun ilgi gördü. Toplam bin 600 metrekare alanı olan galeri, tek çatı altında ve sütunsuz olması nedeniyle Antalya’nın en büyük sanat galerisi olma özelliği taşıyor. Ana galeri salonu 700 metrekare, camlı fuaye bölümü 105 metrekare, kütüphane bölümü 95 metrekare, girişi ise 140 metrekare olan galerinin lokali de 155 metrekare.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Size Özel Villa
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Etkili Performans
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Basketbol Topu Seçimi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Manavgat’a huzur gelecek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Uzman Psikolog İzmir

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlarımız:antalya rent a carantalya havalimanı rent a carinstagram aylık oto beğeni Antalya havalimanı rent a carKış lastiği Kış lastiği fiyatlarıBesiktashaberi.comkefilsiz kredi veren bankalarko cucePubg mobile pc