Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Karataş, Konyaaltı’nda İnşaat Müteahhitleri ile buluştu

ANTALYA MÜTEAHHİTLER DERNEĞİ BAŞKANI DENİZ KARATAŞ, ATSO SEÇİMLERİ ÖNCESİ İLÇELERDE MÜTEAHHİTLERLE BİRARAYA GELMEYE DEVAM EDİYOR.

Karataş, Konyaaltı’nda İnşaat Müteahhitleri ile buluştu
02 Nisan 2018 - 10:02
banner

Antalya Müteahhitler Derneği Başkanı Deniz Karataş, ATSO seçimleri öncesi ilçelerde müteahhitlerle biraraya gelmeye devam ediyor.

Antalya Müteahhitler Derneği Başkanı Deniz Karataş ve Dernek Yönetim Kurulu üyeleri Konyaaltı’nda bulunan İnşaat Müteahhitleri ile bir araya geldi. Karataş, “Müteahhitlerimiz asla sahipsiz değildir. Var olan ve her geçen gün değişen uygulamalar nedeniyle sorunlar, çıkmazlar yaşayan müteahhitlerimizin çözüm beklediği konularda biz devreye girdik, bizler bu sorunların çözümünde öncü olduk. ATSO’da bizleri temsil eden grubun ne demir, ne çelik, ne de çimentonun yani inşaatı meydana getiren tüm hususlarda yaşanan sıkıntılarda tek bir açıklaması olmamıştır” dedi.

Karataş, “Çıktığımız bu yolda bizlerle birlikte olan, destek veren, çalıp götürmek isteyenlere, aramızdan çekip sökülmelere hiçbir arkadaşımız renk vermemektedir. Rengimiz Turuncu, derdimiz hizmet destek müteahhit arkadaşlarımızdan. Müteahhitlerimizin sorunlarını biliyoruz. Bunu çözecek ve sıkıntıların giderilmesinde öncü olacak bizleriz.”

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co