Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Kaş sevdalısı Şahika Ercümen’e ’Yılın Kadını’ ödülü

ANTALYA TANITIM VAKFI (ATAV) ÇATISI ALTINDA 3 YILDAN BU YANA ‘JALE İNAN ANTALYA YILIN KADINI’ ÖDÜLÜNÜ VEREN ANTALYA KADIN MÜZESİ, BU YIL MİLLİ SPORCU ŞAHİKA ERCÜMEN’İ ÖDÜLE LAYIK GÖRDÜ. ‘YILIN KADINI’ ÖDÜLÜNÜ TÖRENLE ALAN MİLLİ SPORCU ERCÜMEN, “KAŞ’TA DALMANIN MUTLULUĞUNUN TARİFİ YOK” DİYEREK, ÖDÜL İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ.

Kaş sevdalısı Şahika Ercümen’e ’Yılın Kadını’ ödülü
02 Şubat 2018 - 14:14
banner

Antalya Tanıtım Vakfı (ATAV) çatısı altında 3 yıldan bu yana ‘Jale İnan Antalya Yılın Kadını’ ödülünü veren Antalya Kadın Müzesi bu yıl milli sporcu Şahika Ercümen’i yılın kadını seçti. Rekor sahibi milli sporcu Ercümen, kadınların her şeyi başarabileceğini belirterek, “Kaş’ta dalmanın mutluluğunun tarifi yok” diyerek ödül için teşekkür etti.

Kadın Müzesi Danışma Kurulu, Kaş’ta bulunan su altı canlıları orfoz ve carettaların korunmasına yönelik proje sürdüren, Doğal Hayatı Koruma Vakfı Türkiye elçisi olan ve Kaş’ın tanıtımına sağladığı katkı rekorlarını şehitlere adaması ve astım hastalığını dalışla yenerek çocuklara sporcu kadın model oluşturması nedeniyle Şahika Ercümen’i yılın kadını olarak seçti. Alanya’da Milli Takım kampında bulunan Şahika Ercümen ise ödül almaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, “Astımlı bir çocuktum hastalığımı dalış yaparak yendim. Kadınların her şeyi yapabileceğine inanıyorum. Bu ödül sosyal motivasyon için çok kıymetli” dedi.

Köpek balıkları da şiddete uğruyor

Sosyal sorumluluk projelerini sürdüreceğine dikkat çeken Ercümen, “Mayıs ayında bu kez köpek balıkları için bir dalış yapacağız çünkü onlar da kadınlar gibi şiddete uğruyor. Nefes eğitimlerimiz de sürecek” ifadelerini kaydetti.

Ödül törenine ANSİAD Başkanı Sadi Kan, AKTOB eski dönem başkanı ve ATSO yönetim kurulu üyesi Yusuf Hacısüleyman, AKTOB Başkanı Erkan Yağcı, Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı İbrahim Evrim, Muratpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Kaçmaz, Makine Mühendisleri Odası Antalya Şube Başkanı Ayşen Hamamcıoğlu gibi iş ve siyaset dünyasından isimler de katıldı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -nişantaşı estetik doktorulohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatnişantaşı estetik doktoruMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co