Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kepez, 10 bin öğrenciyi sinema ile buluşturdu

KEPEZ BELEDİYESİ, 2017 YILINDA 10 BİN ÖĞRENCİYİ SİNEMA İLE BULUŞTURDU.

Kepez, 10 bin öğrenciyi sinema ile buluşturdu
02 Şubat 2018 - 14:18

Kepez Belediyesi, 2017 yılında 10 bin öğrenciyi sinema ile buluşturdu.

Kepez Belediyesi sosyal belediyeciliğin bir yansıması olan çocuk etkinlikleri kapsamında 2017 yılında 10 bin öğrenciyi sinemayla buluşturdu. Kepez’de eğitim veren okulların öğrencileri için düzenlenen ‘Sinema Gösterimi’ kapsamında bir çoğu ilk kez sinema ile tanışan 52 okuldan 7 bin öğrenci, Kepez Çocuk Film Festivali etkinliği ile de 3 bin öğrenci sinema izleme keyfi yaşadı. Çocukları sinema ile buluşturan etkinlikler Erdem Bayazıt Kültür Merkezi ve Sinemasal Park Kepez’de gerçekleştirildi.

Film Festivali 3 bin çocuk ağırladı

Kepez Belediyesi’nden yapılan açıklamada ” Eğitim öğretim dönemi boyunca devam eden sinema etkinliklerinin yanı sıra ’Kepez Çocuk Filmleri Festivali’ de yine Kepezli Çocukları beyaz perde ile buluşturdu. Festival kapsamında yaklaşık 3 bin çocuk sinema salonlarını doldurarak bu eğlenceli festivale dahil oldu. Başkan Hakan Tütüncü’nün göreve geldiğinde bir tek kültür salonu olmayan Kepez, yılda 10 bin öğrencinin konforlu salonlarda ücretsiz olarak film izlediği kültür kenti haline geldi.” denildi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat