Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kepez Belediyesi’nden Mehmet Akif’e 3’üncü park

KEPEZ BELEDİYESİ PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ, MEHMET AKİF ERSOY MAHALLESİ’NDEKİ 3’ÜNCÜ PARK ÇALIŞMALARINI TAMAMLADI.

Kepez Belediyesi’nden Mehmet Akif’e 3’üncü park
11 Aralık 2017 - 12:42

Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’ndeki 3’üncü park çalışmalarını tamamladı

İlçenin her alanda gelişip değişmesi için önemli projelerle örnek olan Kepez Belediyesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’ne son iki yılda üçüncü semt parkını kazandırdı. İlçenin 66 mahallesinde eş zamanlı devam eden çalışmalarla rekor sayıda semt parkına kavuşan Kepez, modern kentleşmenin yanında şehre nefes aldıracak yeşil alanlarla donatılıyor.

Mehmet Akif Mahallesi’ne 3’ncü park

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 6705 Sokak’ta yeni bir semt parkı daha hizmete sunuldu. Toplam kullanım alanı 4 bin 250 metrekare olan yeni park ile mahalleye üçüncü park armağan edildi. Kentsel dönüşüme başlayan mahallede yenilenen evlerin değer kattığı sokaklar, Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler ile Fen İşleri Müdürlüğü’nün çalışmalarıyla daha da prestijli bir görünüme kavuşuyor. Mahallenin asfalt, kaldırım ve alt yapısını da konforlu bir şekilde tamamlayan Kepez Belediyesi ekipleri, üçüncü semt parkı ile bölgeye ve ilçeye yeşil ve modern bir imaj sunuyor.

“İlçemize hayırlı olsun”

Mahallede yapımı tamamlanan üçüncü semt parkında, diğer parklarda bulunan pergole, oturma grupları, çocuk oyun alanları, jimnastik aletleri ve yürüyüş yollarının yanı sıra bir de basketbol sahası bulunuyor. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Mehmet Akif Mahallesi’ne yapılan üçüncü semt parkının ilçeye hayırlı olmasını temenni ederek, çalışmaların eş zamanlı olarak farklı bölgelerde sürdürüldüğünü ifade etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - toptan gömlek - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr