Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Kepez BSM, hizmet ağını güçlendiriyor

KEPEZ BELEDİYESİ’NİN, BELEDİYE SAĞLIK MERKEZİ (BSM), DİŞ, GÖZ, DİYETİSYEN, PSİKOLOG VE FİZİK TEDAVİ ÜNİTELERİNDEN SONRA, KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM İLE ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI POLİKLİNİĞİNİ DE HİZMETE AÇTI.

Kepez BSM, hizmet ağını güçlendiriyor
04 Temmuz 2018 - 16:04
banner

Kepez Belediyesi’nin, Belediye Sağlık Merkezi (BSM), diş, göz, diyetisyen, psikolog ve fizik tedavi ünitelerinden sonra, Kadın Hastalıkları ve Doğum ile Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları polikliniğini de hizmete açtı.

Kepez Belediyesi’nin ilçeye kazandırdığı en önemli hizmetlerden biri olan Belediye Sağlık Merkezi, giderek büyüyor. Op. Dr. Perisa Sadıkoğlu Saremi Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniğinde, Uzm. Dr. Fuat Bigat ise Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniğinde göreve başladı. Bu iki hekimin gerek duyduğu hormon cihazı da, Kepez Belediye Sağlık Merkezi’nin laboratuar bölümünde aktif hale getirildi. Evlilik öncesi istenen talasemi testinin yapıldığı talasemi, biyokimya ve hemogram cihazının da yer aldığı laboratuar bölümü, hormon cihazıyla daha güçlendirildi.

Kepez Belediyesi Sağlık Merkezi laboratuvarında, AST, ALT,ÜRE,kreatinin, Ürik asit, açlık kan şekeri, kolestrol, HDL, LDL, direkt ve total biluribin, trigliserit, demir ve demir bağlama, lipaz-amilaz,WBC, RBC,MCHC,HGB,MCV,PLT gibi testlerin yanında, 4 boyutlu ultrason, röntgen ve EKG çekimi, tam idrar, periferik yayma, gaitada gizli kan,CRP, boğaz kültürü, sedimantasyon işlemleri de yapılıyor. BSM’de hizmete giren hormon cihazı ile de FSH, Rubella IGM, HCV, FT4, Anti Hbs, TSH, CMV IGM, Toxo IGM, HbAIC, Toxo IGG, HIV, FT3, Ferritin, LH, Rubella IG, Estadiol, HbsAG, BHCG ve CMV IGG testleri yapılabiliyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuonline psikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co