Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kepez doğayla kucaklaşıyor

KEPEZ BELEDİYESİ’NİN GELENEKSEL HALE GETİRDİĞİ DOĞA YÜRÜYÜŞÜ GEZİLERİ YENİ ROTALARLA DEVAM EDİYOR.

Kepez doğayla kucaklaşıyor
27 Mart 2018 - 15:06
banner

Kepez Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği doğa yürüyüşü gezileri yeni rotalarla devam ediyor.

Kepez Belediyesi tarafından rehberlik ve ulaşım hizmetlerinin ücretsiz olarak sunulduğu Doğa Yürüyüşleri takvimi, Ariassos-Döşemeyol rotasına yürüdü. Alanında uzman rehberlerin vatandaşlara öncülük ettiği gezide Kepez Belediyesi’nin konforlu otobüsleri ile seyahat eden 40 vatandaş, doğanın en güzel noktalarında yürüyüş yaptı.

Rota Ariassos-Döşemeyol

Ariassos Antik Kentini gezen yürüyüş ekibi, ardından Döşemeyol’a doğru toplu halde doğa yürüyüşü gerçekleştirdi. Kepez Belediyesi’nin kumanyalarının dağıtıldığı gezide daha önceki tüm diğer gezilerde olduğu gibi farklı yaş ve meslek gruplarından bir çok vatandaş aynı sosyal ortamda deneyimlerini paylaştı. 7’den 70’e Doğa Yürüyüşü ismiyle yıllardır düzenlenen etkinlikler yine bir çok doğa severi buluşturdu. Günlük hayatın stresinden ve şehrin karmaşasından uzaklaşmak isteyen vatandaşları konuk eden geziler, yeni rotalar ile yola çıkmaya devam ediyor. Başvuruların Kepez Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne bizzat yapılması gerekiyor.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kaynak Tabancası Nedir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Volanlı Elbise Modası
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Topraksız Tarım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kot Ceket
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kemik Fermuar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Şişme Yelek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Boyama Kalemleri

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -