Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kepez Sağlık Merkezi’nde implant tedavisi

KEPEZ BELEDİYESİ SAĞLIK MERKEZİ’NDE DİŞ EKSİKLİĞİNİN EN İYİ TEDAVİ YÖNTEMİ OLAN İMPLANT UYGULAMASI VATANDAŞLARA EN UYGUN FİYATLARLA SUNULUYOR.

Kepez Sağlık Merkezi’nde implant tedavisi
10 Nisan 2018 - 12:40

Kepez Belediyesi Sağlık Merkezi’nde diş eksikliğinin en iyi tedavi yöntemi olan implant uygulaması vatandaşlara en uygun fiyatlarla sunuluyor.

Kepez Belediyesi, hizmet binası yanında açtığı Sağlık Merkezi ile vatandaşın yüzünü güldürmeye devam ediyor. Bir çok sağlık hizmetinin ücretsiz olarak sunulduğu sağlık merkezi, beş yıldızlı hizmet kalitesi ile öne çıkıyor. Piyasa fiyatının altında konforlu tedavilerin gerçekleştirildiği diş merkezinde, diş eksikliğinin tedavi yöntemi olan implant uygulaması da vatandaşlardan büyük ilgi görüyor.

Eksik dişlerde en iyi tedavi yönetimi

Yaklaşık üç aydır uygulanan implant tedavisi, vidalama yöntemi ile kişinin kendi dişine en yakın diş görevi görerek en iyi tedavi yöntemi olarak kullanılıyor. Kepez Belediyesi Sağlık Merkezi’nin uzman diş hekimleri ağız sağlığı ile ilgili tüm tedavi ve bakımın yanı sıra implant uygulamasını da ustalıkla sunuyor. Yeni dişleri ile daha sağlıklı bir ağza sahip olan hastalar, aynı zamanda özgürce gülümsemenin verdiği özgüven ile sağlıklı dişlere kavuşuyor. 20 yaş üzeri çene ve kemik gelişimini tamamlamış tüm vatandaşlar uygulamadan yararlanabiliyor.

Yaklaşık üç ay süren tedavi sonunda vatandaşlar, özel poliklinik fiyatlarının çok daha altında bir fiyatla implant uygulamalı dişlere sahip oluyor. Mahalle ve okullarda yapılan sağlık taramaları ile sağlık hizmetini vatandaşının ayağına kadar götüren Kepez Belediyesi, diş eksikliğinin en iyi tedavi yöntemi olan implant tedavisi ile de hemşehrilerinin yüzünü bir kez daha güldürdü.

Sağlık hizmetinde örnek

Tam donanımlı sağlık labarotuvarı, talasemi test merkezi, evde sağlık birimi, diyetisyen, psikolog, göz, ağız ve diş sağlığı polikliniğinin yer aldığı Belediye Sağlık Merkezi, sağlık alanında örnek bir belediye olarak önemli hizmetleri vatandaşa sunuyor. Kepez Belediyesi Sağlık Merkezi’ndeki tedavi hizmetlerinden yararlanmak isteyen Kepezlilerin, 338 11 22 nolu telefon numarasından randevu almaları yeterli oluyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al