Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Kepez standına yoğun ilgi

AKDENİZ BELEDİYELER BİRLİĞİ’NİN ÖNCÜLÜĞÜNDE BU YIL 8’NCİSİ DÜZENLENEN ANTALYA CİTY EXPO- ANTALYA ŞEHİRCİLİK VE TEKNOLOJİLERİ FUARI’NA KATILAN KEPEZ BELEDİYESİ, STANDI ZİYARETÇİLERİNDEN TAM NOT ALDI.

Kepez standına yoğun ilgi
29 Mart 2018 - 17:00
banner

Akdeniz Belediyeler Birliği’nin öncülüğünde bu yıl 8’ncisi düzenlenen Antalya City Expo-Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı’na katılan Kepez Belediyesi, standı ziyaretçilerinden tam not aldı.

Akdeniz Belediyeler Birliği’nin bu yıl 8’ncisini düzenlediği Antalya City Expo- Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı’nda, Selçuklu temalı konsepti ile Kepez Belediyesi dikkatleri çekti. Her yıl binlerce ziyaretçinin uğradığı fuar, belediye ve tedarikçi firmaların oluşturduğu birbirinden özel tasarımlı stantlarla göz doldurdu. Kepez Belediyesi, bugüne kadar yapılan hizmetlerin bir bölümünü fotoğraflarla ziyaretçilere anlattı. Kepez Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yılda fuarın en dikkat çeken standı olmayı başardı.

Kepez Belediyesi’nin hemşehrilerine her ay ücretsiz olarak sunduğu kültür-sanat kitapçığı, belediyenin yayın organı olan Kepez Haber ve Vizyon Dergisi de stant ziyaretçilerine dağıtıldı. Spor alanındaki hizmetler, Dokuma fabrikasının halka açılması süreci, ilçenin merkez camisi olacak olan Çelebi Sultan Mehmet Cami, park ormanı, kent ormanı, macera ormanı, Mimar Sinan Kongre Merkezi, Erdem Bayazıt Kültür Merkezi, Adnan Menderes tam olimpik yüzme havuzu, Osmanlı meydan çeşmesi, şefkat ve huzur evi, belediye sağlık merkezi, oyuncak müzesi, masal parkı, yol, asfalt gibi temel belediyecilik hizmetleri ziyaretçilere tanıtıldı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co