Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kepez standına yoğun ilgi

AKDENİZ BELEDİYELER BİRLİĞİ’NİN ÖNCÜLÜĞÜNDE BU YIL 8’NCİSİ DÜZENLENEN ANTALYA CİTY EXPO- ANTALYA ŞEHİRCİLİK VE TEKNOLOJİLERİ FUARI’NA KATILAN KEPEZ BELEDİYESİ, STANDI ZİYARETÇİLERİNDEN TAM NOT ALDI.

Kepez standına yoğun ilgi
29 Mart 2018 - 17:00

Akdeniz Belediyeler Birliği’nin öncülüğünde bu yıl 8’ncisi düzenlenen Antalya City Expo-Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı’na katılan Kepez Belediyesi, standı ziyaretçilerinden tam not aldı.

Akdeniz Belediyeler Birliği’nin bu yıl 8’ncisini düzenlediği Antalya City Expo- Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı’nda, Selçuklu temalı konsepti ile Kepez Belediyesi dikkatleri çekti. Her yıl binlerce ziyaretçinin uğradığı fuar, belediye ve tedarikçi firmaların oluşturduğu birbirinden özel tasarımlı stantlarla göz doldurdu. Kepez Belediyesi, bugüne kadar yapılan hizmetlerin bir bölümünü fotoğraflarla ziyaretçilere anlattı. Kepez Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yılda fuarın en dikkat çeken standı olmayı başardı.

Kepez Belediyesi’nin hemşehrilerine her ay ücretsiz olarak sunduğu kültür-sanat kitapçığı, belediyenin yayın organı olan Kepez Haber ve Vizyon Dergisi de stant ziyaretçilerine dağıtıldı. Spor alanındaki hizmetler, Dokuma fabrikasının halka açılması süreci, ilçenin merkez camisi olacak olan Çelebi Sultan Mehmet Cami, park ormanı, kent ormanı, macera ormanı, Mimar Sinan Kongre Merkezi, Erdem Bayazıt Kültür Merkezi, Adnan Menderes tam olimpik yüzme havuzu, Osmanlı meydan çeşmesi, şefkat ve huzur evi, belediye sağlık merkezi, oyuncak müzesi, masal parkı, yol, asfalt gibi temel belediyecilik hizmetleri ziyaretçilere tanıtıldı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al