Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kepez’de 61 bin konuta doğalgaz

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yatırımcı firma işbirliği ile 15 mahallede 61 bin 301 konuta doğalgaz getirdiklerini söyledi.

Kepez’de 61 bin konuta doğalgaz
23 Haziran 2017 - 12:05

Antalya’da bir çok İlçe’de doğalgaz kullanılmaya başlandığı günden itibaran,15 Mahallede 61 bin 301 konut doğalgaz kullanmaya başladı.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yatırımcı firma işbirliği ile 15 mahallede 61 bin 301 konuta doğalgaz getirdiklerini söyledi.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü , 15 mahalleye doğalgaz getirdiklerini söyledi. Tütüncü, “Bu mahallelerimizde döşediğimiz doğalgaz boru hattının uzunluğu yaklaşık 300 kilometre. Şu an itibariyle Kepez’de 61 bin 301 konutumuza temiz enerji doğalgazı getirdik” dedi. Tütüncü, gaz dağıtım şirketi Enerya ile 2017’de ilçede yapılacak doğalgaz yatırımlarını da planladıklarını da aktararak, “2017’de doğalgaz, Şafak ve Yeni Mahalle’ye gelecek.”

Havasıyla tertemiz bir Kepez

Temiz enerji doğalgazı daha fazla mahalleye götürmek istediklerini kaydeden Tütüncü, “Doğalgazı daha fazla mahallelere götürebilirsek, hem insanlarımıza daha güzel bir yaşam imkânı sunacağız hem de şehrin havası daha az kirlenecek. Havasıyla da tertemiz bir Kepez hayalimiz var. Bu hayalimize emeklerimiz gayretlerimiz ve çalışkanlığımız neticesinde ulaşıyoruz” diye konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al