Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kepez’in ‘Çocuk Filmleri Festivali’ devam ediyor

KEPEZ BELEDİYESİ’NİN ÇOCUKLARI SİNEMA İLE BULUŞTURAN 2. ÇOCUK FİLMLERİ FESTİVALİ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR. FESTİVAL BOYUNCA KEPEZ’DEKİ OKULLARIN BÜTÜN ÖĞRENCİLERİ BEYAZ PERDE İLE BULUŞTURULACAK.

Kepez’in ‘Çocuk Filmleri Festivali’ devam ediyor
01 Mayıs 2018 - 12:36

Kepez Belediyesi’nin çocukları sinema ile buluşturan 2. Çocuk Filmleri Festivali devam ediyor. Festival boyunca Kepez’deki okulların bütün öğrencileri beyaz perde ile buluşturulacak.

Kepez Belediyesi’nin bu yıl 2’ncisini düzenlediği Kepez Çocuk Filmleri Festivali yoğun katılım ile devam ediyor. Kepez’deki tüm çocukları beyaz perde ile buluşturmayı hedefleyen 2. Çocuk Filmleri Festivali, çerçevesinde film gösterimleri gerçekleştirildi. Kepez’deki okullarda eğitim gören öğrenciler, belediyenin halkla ilişkiler müdürlüğü elemanları eşliğinde, otobüsler ile okullarından alınarak farklı sinema salonlarında beyaz perde ile buluşuyorlar.

Çocuk Filmleri Festivali’ne Varsak da devam

Çocukları sinema ile buluşturan ve yoğun ilgiden dolayı 25 Mayıs tarihine kadar uzatılan 2. Çocuk Filmleri Festivali, yeni arkadaşlıklar edinme kapılarını da aralıyor. Çocuklar arkadaşları ile hem keyifli bir film izlemenin tadını çıkarırka, bir yandan da yaşıtları ile beraber doyasıya eğlenme imkanı buluyorlar. 2. Çocuk Filmleri Festivali çerçevesinde, çocuk filmleri gösterimi 3-4-7-9-10-14-18-21-24-25 Mayıs tarihleri arasında Varsak Sinema salonlarında devam edecek.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - toptan gömlek - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr