Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kepezli çocuklardan müzik ziyafeti

KEPEZ BELEDİYESİ ÇOCUK KOROSU, KEPEZLİLERE MÜZİK ZİYAFETİ SUNDU. KONSERE KATILAN KEPEZ BELEDİYE BAŞKANI HAKAN TÜTÜNCÜ DE ÇOCUKLARIN SESLENDİRDİĞİ PARÇALARA TEMPO TUTARAK, EŞLİK ETTİ.

Kepezli çocuklardan müzik ziyafeti
21 Ocak 2018 - 11:10
banner

Kepez Belediyesi Çocuk Korosu, Kepezlilere müzik ziyafeti sundu. Konsere katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de çocukların seslendirdiği parçalara tempo tutarak, eşlik etti.

Kepez Belediyesi Çocuk Korosu, 2018 yılının ilk konserini Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde verdi. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, meclis üyeleri ve ailelerin katıldığı konsere Çocuk Korosu, İstiklal Marşı, İzmir Marşı ve Çocuk Korosu Marşını seslendirerek başladı. Müzik öğretmeni Öznur Özaslan yönetimindeki 65 kişilik koro, birbirinden güzel şarkılar ile dinleyicilerin kulaklarının pasını sildi.

Çeşitli yaşlardaki koro üyesi çocuklar şarkılara dans ederek eşlik ederken, kimisi de çeşitli kostümlerle canlandırmalar yaptı. Bana Bir Masal Anlat Baba, Fadimem, Katibim, Tebessüm, Yemen Türküsü, Çemberimde Gül Oya, Gesi Bağları, Bilmece, Elif Gibi, Cici Pabucum Cici, Oynaya Oynaya, Mavi Boncuk, Sev Kardeşim ve Bütün Dünya Buna İnansa adlı eserler koro tarafından seslendirildi. En az sahnedeki çocukları kadar heyecanlı olan veliler de konser anını telefonları ile sürekli kaydetti. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’de seslendirilen şarkılara tempo tutarak, eşlik etti. Başkan Tütüncü, konserin ardından müzik öğretmeni Öznur Özaslan’a çiçek buketi vererek teşekkür etti.

“Yeni imkanlar sunacağız”

Çocuk korosunun göreve geldiğinde yaptığı ilk yeniliklerden biri olduğunu hatırlatan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, öğrenciliğinde ulaşmak isteyip de ulaşamadığı imkanları Kepezli çocuklara armağan etmekten dolayı mutlu olduğunu vurguladı. Çocukların sanatla ilgilenmelerin yanı sıra büyük özgüven kazanmalarını da çok önemsediğini belirten Tütüncü, “Artan heyecanla yeni imkanlar sunarak, çocuklarımızı geleceğe güçlü şekilde ulaştırmak için gereken fedakarlığı göstermeye söz veriyorum” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -