Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Konyaaltı Kent Meydanı’nda “Mehteran” gösterisi..

KONYAALTI BELEDİYESİ VE AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ İŞBİRLİĞİYLE DÜZENLENEN ULUSLARARASI GÖÇMENLER GÜNÜ, KONYAALTI BELEDİYESİ THM KOROSU KONSERİ VE MEHTERAN TAKIMI GÖSTERİLERİYLE KUTLANDI.

Konyaaltı Kent Meydanı’nda “Mehteran” gösterisi..
16 Aralık 2017 - 18:10
banner

Konyaaltı Belediyesi ve Akdeniz Üniversitesi işbirliğiyle düzenlenen Uluslararası Göçmenler Günü, Konyaaltı Belediyesi THM Korosu konseri ve mehteran takımı gösterileriyle kutlandı.

Akdeniz Üniversitesi koordinatörlüğünde yürütülen ve Konyaaltı Belediyesi’nin de ortağı olduğu “Mülteci ve Göçmen Toplulukları İçin Hoşgörü Projesi” kapsamında düzenlenen Uluslararası Göçmenler Günü etkinlikleri mülteci sorunlarının ele alındığı panel ile başladı. Konyaaltı Belediyesinin ev sahipliğinde düzenlenen panelin ardından etkinlikler, Konyaaltı Kent Meydanı’nda Konyaaltı Belediyesi Türk Halk Müziği Korosunun konseriyle devam etti. Koro üyelerinin solo olarak seslendirdikleri bir biriden değerli eserler, vatandaşlar tarafından da büyük alkış aldı.

Konser sonrası ise Finike Belediyesi Mehteran Takımı yine Konyaaltı Kent Meydanı’nda gösteri yaptı. Etkinlik alanına alkışlar arasında giren Mehteran Takımı, ilk olarak vatandaşları selamladı. Ardından ise Genç Osman ve Hücum Marşı gibi mehter müziklerini seslendirdi. Göçmen dernekleri ve STK’ların kurdukları oyun çadırları ise çocuklu aileler tarafından büyük ilgi gördü.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologCaner Erdenizbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

Caner Erdenizbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co