Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Konyaaltı Mutlu Çocuk Fuarı açıldı

KONYAALTI BELEDİYESİ TARAFINDAN BU YIL ÜÇÜNCÜSÜ DÜZENLENEN ANTALYA KONYAALTI MUTLU ÇOCUK FUARI, NAZIM HİKMET FUAR VE KONGRE MERKEZİ’NDE BÜYÜK BİR COŞKUYLA AÇILDI.

Konyaaltı Mutlu Çocuk Fuarı açıldı
20 Nisan 2018 - 17:00

Konyaaltı Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Antalya Konyaaltı Mutlu Çocuk Fuarı, Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi’nde açıldı.

Bölgede 3 anaokulu ve 2 kreş ile eğitime öncülük eden Konyaaltı Belediyesi, çocuklar ve anne-babalar için Antalya Konyaaltı Mutlu Çocuk Fuarı’nın kapılarını açtı. Açılış törenine Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in yanı sıra Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul, Eğitim-İş Sendikası Genel Başkanı Mehmet Balık ve çok sayıda kamu kurum ve kuruluşların temsilcileri katıldı. Açılış öncesi sahne alan Konyaaltı Belediyesi Çocuk Korosu ve Keman Orkestrası, seslendirdiği keman resitali konseri ile katılımcılardan büyük alkış aldı.

Konser sonrası törenin açılış konuşmasını yapan Eğitim-İş Sendikası Genel Başkanı Mehmet Balık, “Sayın Muhittin Böcek Başkanımız her 23 Nisan, 19 Mayıs gibi çocukların içinde olduğu etkinliklerde en ön sıralarda yer almaktadır. Bu gün de Antalya Konyaaltı Mutlu Çocuk Fuarının açılışındayız. Burada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Bir kez daha Başkan Muhittin Böcek’i kutluyor, kendisine başarılar diliyordum.” dedi.

Başkan Muhittin Böcek ise konuşmasında şunları söyledi; “Üç gün sonra Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 98. yıl dönümünü kutlayacağız. Bizde Konyaaltı Belediyesi olarak bu coşkuyu her yıl düzenlediğimiz Antalya Konyaaltı Mutlu Çocuk Fuarı’yla yaşıyoruz. Bu gün açılışını yaptığımız Fuarımızda her yaştan çocuk için bir etkinliğimiz var. Yetişkinler için de seminerlerimiz olacak.”

Muhittin Böcek, konuşmaların ardından çocuklar ve davetlilerle ile birlikte kurdeleyi keserek, fuarın açılışını gerçekleştirdi. Açılış sonrası protokol üyeleriyle birlikte etkinlik alanını gezen Başkan Muhittin Böcek, minyatür futbol, basketbol, badminton ve trambolin gibi etkinlikleri izledi. Konyaaltı Belediyesi’nin Uncalı ve Gürsu Çocuk Kreşleri’nde minik öğrencileri de ziyaret etti.

Fuarda 21 Nisan Cumartesi günü Oyuncu Anne Şermin Yaşar, “Mutlu Oyunlar Mutlu Çocuklar”, 22 Nisan Pazar günü Akademisyen Anne Doç. Dr. Saniye Bencik Kangal, “Korkma İyi Bir Annesin” yine 22 Nisan Pazar günü çocuk istismarına karşı yürüttüğü çalışmalar ile farkındalık yaratan Saadet Özkan “Cesaret ve Değişim” ve 23 Nisan Pazar günü ise Ceyda Düvenci ebeveynler için söyleşi düzenleyecekler.

Antalya Konyaaltı Mutlu Çocuk Fuarı, 23 Nisan Pazartesi günü akşam saat 19.00’a kadar açık olacak.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al