Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Korkuteli Belediyesi’nde Sıfır Atık Projesi Hayata Geçti

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI TARAFINDAN BAŞLATILAN ‘SIFIR ATIK PROJESİ’ KORKUTELİ BELEDİYESİ’NDE DE UYGULANMAYA BAŞLADI.

Korkuteli Belediyesi’nde Sıfır Atık Projesi Hayata Geçti
19 Aralık 2018 - 14:54

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından başlatılan ’Sıfır Atık Projesi’ Korkuteli Belediyesi’nde de uygulanmaya başladı.

Korkuteli Belediyesi ’Sıfır Atık Projesi’ uygulamasına başladı. Proje kapsamında Hizmet Binası içerisinde atık toplama kutuları yerleştirildi.

Korkuteli Belediye Başkan Yardımcısı ve Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Recep Şahin, “Sıfır Atık, israfın önlenmesini, kaynakların daha verimli kullanılmasını, oluşan atık miktarının azaltılmasını, etkin toplama sisteminin kurulmasını, atıkların geri dönüştürülmesini kapsayan atık önleme yaklaşımı olarak tanımlanan bir hedef. Ülkemiz genelinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız tarafından başlatılan sıfır atık projesine biz de kurum olarak katılıyoruz. Öncelikle kendi kurum binalarımızda sıfır atık projesi ile ilgili olarak atıkların kaynağında ayrıştırılması için gerekli olan ekip ve ekipmanlarımızı oluşturduk” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al