Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Korkuteli’nden Mehmetçiğe 25 Ton Meyve

KORKUTELİ İLÇESİNDEN, AFRİN’DE YÜRÜTÜLEN ZEYTİN DALI HAREKÂTINDA GÖREVLİ MEHMETÇİK İÇİN, KORKUTELİLİ HAYIRSEVERLERİNİN DESTEKLERİYLE TOPLANAN ELMA, ARMUT VE PORTAKALDAN OLUŞAN 25 TON MEYVE GÖNDERİLDİ. MEYVE YÜKLÜ KAMYON, DUALARLA YOLA ÇIKTI.

Korkuteli’nden Mehmetçiğe 25 Ton Meyve
05 Şubat 2018 - 17:49

Korkuteli ilçesinden, Afrin’de yürütülen Zeytin Dalı Harekâtında görevli Mehmetçik için, Korkutelili hayırseverlerinin destekleriyle toplanan Elma, armut ve Portakaldan oluşan 25 ton meyve gönderildi. Meyve yüklü kamyon, dualarla yola çıktı.

Korkuteli’nden Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin’de yürüttüğü Zeytin Dalı Harekâtında görevli Mehmetçik için hazırlanan Elma, armut ve Portakaldan oluşan 25 ton meyve gönderilmesi dolayısıyla tören yapıldı. Hayırseverlerin destekleriyle toplanan meyveler, Korkuteli Belediyesi tarafından nakliyesi karşılanan 25 ton meyve yüklü kamyonun önüne Türk bayrağıyla, “İstikamet Kızılelma, Antalya/Korkuteli’nden Afrin’e zeytin dalı uzatıyoruz Korkuteli Belediyesi” yazılı pankartlar asıldı.

Törene katılan AK Parti Korkuteli ilçe Başkanı İlhami Yıldıran, nakliyesi Korkuteli Belediyesi tarafından karşılanan, Korkutelili hayırseverlerin destekleriyle toplanan meyte tırını Korkuteli’nden dualarla gönderdiklerini belirterek, “Kahraman ordumuz daha düne kadar kendi topraklarımızda ne yapıyorsa şimdi de sınır dışında ülkemizin başına bela olmaya çalışan terör belasının kökünü kurutmak adına Afrin’de çarpışıyor. Biz bu belanın kökünün kuruyacağına eminiz. Çünkü Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bizlere bunun garantisini verdi. Ordumuzun manevi olarak yanındayız ancak fiiliyatta da bir şeyler yapmak istedik ve bu soğuk kış gününde bizim huzur ve güvenliğimiz için kahramanca çarpışan Mehmetçiklerimize Korkuteli’nden meyve gönderiyoruz. Allah, ordumuza ve kahraman askerlerimize kısa zamanda zaferler nasip eylesin” dedi.

Korkuteli Müftüsü Selim Yazıcı tarafından okunan dua sonrası meyve yüklü kamyon yola çıktı.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Size Özel Villa
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Etkili Performans
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Basketbol Topu Seçimi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Manavgat’a huzur gelecek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Uzman Psikolog İzmir

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlarımız:antalya rent a carantalya havalimanı rent a carinstagram aylık oto beğeni Antalya havalimanı rent a carKış lastiği Kış lastiği fiyatlarıBesiktashaberi.comkefilsiz kredi veren bankalarko cucePubg mobile pc