Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kumluca’da sahil temizliği

KUMLUCA SAHİLİNDE TEMİZLİK YAPILDI.

Kumluca’da sahil temizliği
03 Ağustos 2018 - 14:10
banner

Kumluca Kaymakamı Hakkı uzun ve Belediye Başkanı Yusuf Göven, sahillerdeki kirliliğe dikkat çekmek amacıyla temizlik yaptı.

Kumluca Belediyesi Temizlik İşleri ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçeye bağlı Kum Mahallesi sahilinde atık ve çöp topladı. Ekiplerin atık ve çöp toplama kampanyasına Kumluca Kaymakamı Hakkı uzun ve Kumluca Belediye Başkanı Yusuf Göven’de katıldı.

Deniz sahillerindeki atık kirliliğine dikkat çekmek amacıyla gerçekleştirilen temizlik çalışmasında açıklama yapan Kumluca Belediye Başkanı Yusuf Göven, “Yaz ayının gelmesi ile birlikte Kumluca sahilinde denizden gelen atıklar (bitki, dal, kamış vb) ile sahilin yoğun kullanılması sonucu buraya atılan çöpleri temizledik. Temizlik İşleri Müdürlüğünce Park Bahçeler Müdürlüğü personelinden de destek alınarak gerçekleştirilen temizlik çalışmasında sahili kirleten atıklar caretta carettalara zarar vermeden gerçekleştirildi. Kumluca sahilinde yapılan temizlik çalışmasıyla sahillerimizin temizliğine dikkat çekmeyi hedefledik. İlçe olarak geniş bir sahile sahip olmamız büyük avantaj. Sahillerimizi bilinçsizce kullanarak kirletmeyelim, buraları temiz tutmak hepimizin görevidir. Halkımızdan daha temiz bir çevre, daha temiz bir sahil ve daha temiz bir deniz konusunda duyarlı olmalarını istiyorum.

Yapılan temizlik çalışmasından sonra bitkisel atıklar organik atık depolama alanına, ambalaj atıkları da geri dönüşüm alanına, diğer atıklar ise bertaraf edilmek üzere düzenli depolama alanına gönderildi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Volanlı Elbise Modası
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Topraksız Tarım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kot Ceket
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kemik Fermuar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Şişme Yelek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Boyama Kalemleri

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -