Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kumluca’daki yangın kontrol altına alındı

Kumluca’daki yangın kontrol altına alındı
04 Eylül 2017 - 21:36
banner

Antalya’nın Kumluca ilçesinde çıkan orman yangını kontrol altına alındı.

Sarıcasu Mahallesi Zahmakıranlar mevkiinde başlayan yangın, kontrol altına alındı. Yangına Finike, Kemer, Kumluca Orman İşletme Müdürlüğüne bağlı arazözler, orman işçileri, Antalya Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri ve 5 helikopter ile 2 amfibi uçak müdahale etti. Yangının yaklaşık 40 hektarlık bir alan üzerine etkili olduğu bildirildi. Yangını soğutma çalışmaları devam ediyor.

Yangının kontrol altına alındığını ve soğutma çalışmalarının devam ettiğini dile getiren Kumluca Kaymakamı Polat Kara, “Yangını ekipler söndürme işlemini tamamladı ve soğutma çalışmalarını sürdürüyor. Tahmini olarak 40 hektar kadar alan yangından etkilendi. Bunun sonuçlarını tam olarak ilerleyen günlerde göreceğiz” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -