Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Manavgat Titreyengöl’de balık ölümleri

MANAVGAT SORGUN MAHALLESİNDE BULUNAN TİTREYENGÖL’DE SON GÜNLERDE MEYDANA GELEN BALIK ÖLÜMLERİ ENDİŞE VERİYOR.

Manavgat Titreyengöl’de balık ölümleri
16 Ekim 2017 - 15:37
banner

Manavgat Sorgun Mahallesinde bulunan Titreyengöl’de son günlerde meydana gelen balık ölümleri endişe veriyor.

Otellerinden denize ulaşmak için Titreyengöl kenarındaki yolu kullanan ve akşam Titreyengöl çevresine yürüyüşe çıkan turistler gördükleri manzara karşısında şaşkına döndü. Manavgat ırmağından gelen tatlı su ve denizden makinalar aracılığıyla basılan tuzlu suyun birleşmesiyle titreyen bir görünüm aldığı için Titreyengöl olarak adlandırılan tabiat harikası gölde yaşanan ve nedeni belli olmayan balık ölümleri için henüz bir açıklama yapılmadı.

Balık ölümlerinin göle bazı şahıslar veya gölün çevresinde bulunan çok sayıda turistik tesisten göle kimyasal bırakılması sonucunda meydana gelmiş olabileceği iddia edilirken gölün üzerinde Alabalık, Kefal ve Levrek türü tatlı su balıkları içerisinde 1-2 kilogramı bulan ölü balıklar dikkat çekiyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -