Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Manavgat’ta yeni fiyat etiketi bilgilendirme toplantısı

MANAVGAT TİCARET VE SANAYİ ODASI (MATSO), BAŞKANI AHMET BOZTAŞ, MANAVGAT HALKINI “YENİ FİYAT ETİKETLERİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI”NA KATILMAYA DAVET ETTİ

Manavgat’ta yeni fiyat etiketi bilgilendirme toplantısı
17 Ekim 2018 - 13:46

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO), Antalya Ticaret İl Müdürlüğü iş birliği ile “Yeni Fiyat Etiketleri Bilgilendirme Toplantısı” düzenleyecek.

MATSO, Antalya Ticaret İl Müdürlüğü iş birliği ile “Yeni Fiyat Etiketleri Bilgilendirme Toplantısı” düzenleniyor. MATSO Otogar Çok Amaçlı Toplantı Salonu’nda 18 Ekim Perşembe günü saat 15.00’da gerçekleşecek toplantıya Antalya Ticaret İl Müdürü Seval Yasak Dizergonca ve Denetmen Veysel Gökhan Pak konuşmacı olarak katılacak.

MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, tüm halkı toplantıya davet ederek, “Toplantıda firmalarımızın, esnaflarımızın cezalı duruma düşmemeleri için bilmeleri gereken tüm konular anlatılacaktır. Toplantıda ayrıca katılımcıların soruları da yanıtlanacak” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat