Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Mazeret göstermeden meclise gelmediler

ANTALYA’NIN AKSU İLÇESİ’NDE BUGÜN YAPILAN MART AYI OLAĞAN MECLİSİ 10 MECLİS ÜYESİNİN KATILMAMASI NEDENİ İLE YARINA ERTELENDİ. MECLİS ÜYELERİNİN HERHANGİ BİR MAZERET GÖSTERMEDEN MECLİSE KATILMAMASI SALONDA SOĞUK RÜZGARLAR ESTİRDİ.

Mazeret göstermeden meclise gelmediler
01 Mart 2018 - 11:42
banner

Antalya’nın Aksu İlçesi’nde bugün yapılan Mart ayı olağan meclisi 10 meclis üyesinin katılmaması nedeni ile yarına ertelendi. Meclis üyelerinin herhangi bir mazeret göstermeden meclise katılmaması salonda soğuk rüzgarlar estirdi.

Aksu Belediyesi Mart ayı olağan meclisi, meclis toplantısı gerçekleştirilmek üzere bugün belediye meclis toplantı salonunda Ak Partili Başkan Halil Şahin başkanlığında toplandı. Saat 10’da başlaması gereken meclis 20 dakika gecikme ile başladı. Mecliste toplamda Ak Parti’den 15, MHP’den 7, CHP’den 2, BBP’den ise 2 meclis üyesi bulunuyor. Bugün yapılan meclis toplantısına Ak Parti’den 8, MHP’den 1 , BBP’den 1 meclis üyesi katılmadı. Meclis üyelerinin koltuklarının boş kalması salonda soğuk rüzgarlar estirdi.

Meclis, başkanlık divanı oluşmadığı için yarına ertelendi. MHP’den gelen yedek divan talebi ise yedek divan da mecliste bulunmadığı için reddedildi. Meclise katılmayan 10 meclis üyesi ise herhangi bir mazeret göstermediği için izinli sayılmadı. 4 gündem maddesi yer alan meclis yarın saat 16:00’da yapılmak üzere ertelendi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co