Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Mehmet Dede’ye sıcak yuva

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, ALANYA’DA ÜÇ ZİHİNSEL ENGELLİ ÇOCUĞUYLA BİRLİKTE DERME ÇATMA BİR KULÜBEDE YAŞAYAN 83 YAŞINDAKİ MEHMET KESEN’E YARDIM ELİNİ UZATTI. MEHMET DEDE ÇOCUKLARIYLA BİRLİKTE HEDİYE EDİLEN KONTEYNER EV SAYESİNDE SICAK BİR YUVAYA KAVUŞTU.

Mehmet Dede’ye sıcak yuva
11 Aralık 2017 - 12:35
banner

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Alanya’da üç zihinsel engelli çocuğuyla birlikte derme çatma bir kulübede yaşayan 83 yaşındaki Mehmet Kesen’e yardım elini uzattı. Mehmet Dede çocuklarıyla birlikte hediye edilen konteyner ev sayesinde sıcak bir yuvaya kavuştu.

Büyükşehir Belediyesi, 3 sene önce eşini kaybeden 83 yaşındaki kalp hastası Mehmet Kesen ve birlikte yaşadığı üç zihinsel engelli evladına sıcak bir yuva kurdu. Yaşları 52, 45 ve 42 olan çocuklarına hem analık hem de babalık yapan Mehmet Dede Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından hediye edilen konteyner evde yaşamını daha rahat sürdürebilecek.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, Büyükpınar Mahallesi Muhtarı Ahmet Kaya ile birlikte Kesen Ailesi’nin ev sevincine ortak oldu. Yeni evlerini görünce Mehmet Dede ve çocukları sevince boğuldu. Heyecanla yeni evlerini gezen Mehmet Dede, “Her tarafı dökülen yağmur ve fırtınada içinde oturmaktan korktuğumuz bir barakada yaşıyorduk. Şu an o kadar mutluyum ki kelimelerle anlatamıyorum. Bundan sonra sıcacık yuvamız oldu. Bize bu evi veren Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel’e ve diğer yetkililere çok teşekkür ediyorum” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co