Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Memur Sen’den Berat Kandili mesajı

MEMUR SEN İL TEMSİLCİSİ MUSTAFA ÇOBAN, BERAT KANDİLİNİN TÜM İSLAM ALEMİNE HAYIRLAR GETİRMESİNİ DİLEDİ.

Memur Sen’den Berat Kandili mesajı
29 Nisan 2018 - 11:58

Memur Sen İl Temsilcisi Mustafa Çoban, Berat Kandilinin tüm İslam alemine hayırlar getirmesini diledi.

Memur Sen İl Temsilcisi ve Eğitim Bir Sen Antalya Şube Başkanı Mustafa Çoban, tüm İslam aleminin Berat Kandilini kutladı. Çoban, “11 Ayın sultanı mübarek Ramazan-ı şerife sayılı günler kala dinimizde büyük önem taşıyan bir güne daha ulaşmış bulunmanın mutluluğunu ve manevi huzurunu yaşıyoruz. Ülkemizin birlik ve beraberlik içinde olduğu bugünlerde manevi bereketi yüksek bu mübarek Berat kandilinin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

‘Berat temize çıkmadır’

30 Nisan gecesi idrak edilecek olan Berat kandilinin günahlarımızdan arınma ve hayırlara erme noktasında Müslümanlar olarak hassasiyetle idrak etmemiz ve değerlendirmemiz gereken hayır kapısı olduğunu işaret eden Memur Sen İl Temsilcisi Mustafa Çoban, Berat ‘ın(Beraet), Arapça’da temize çıkma anlamına geldiğini, Ramazan’a ulaşmak noktasında yolcu olan Müslümanların, Ramazan’dan önceki son dua, arınma ve makamını yükseltme gecesi olduğunu söyledi.

‘Ramazan’ın muştucusu’

Çoban, “ Berat, iştirakiyle tüm diyarları şereflendiren Ramazan’ın da muştucusu, hazırlayıcısı mesabesindedir. Hızla akıp dönen ömürler, ancak böylesine geceleri idrak etmek ve kurtuluş ile dua kapılarının hakkını vermek gibi hasletlerle vuslata ulaşabilir. Memur sen ailesi olarak kalp gözümüzü açacak, maneviyat esintisini estirecek bu gecenin hayırlara, güzelliklere ve tüm dünyada adaletin hakim ve sürekli kılınmasına vesile olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yüksek Bel Pantolon Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Scrikss Kalem Kullanımı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Polo Yaka Tişört
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kişiye Özel Hediye
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kısa Abiye Elbise
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Tulum Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hakiki Deri Mont Fiyatları
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Saat Modelleri Nelerdir

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al