Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

MHP lideri Bahçeli Aralık’ta Alanya’ya geliyor

MHP lideri Bahçeli Aralık’ta Alanya’ya geliyor

MHP lideri Bahçeli Aralık’ta Alanya’ya geliyor
09 Kasım 2017 - 15:15

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 8-10 Aralık tarihlerinde Antalya’ya gelecek olan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin yeni Belediye Hizmet Binası’nın temel atma ve Güneş Enerji Santrali’nin açılış törenine katılacağını söyledi.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, olağan encümen toplantısının ardından gazetecilere açıklamalarda bulundu. Yücel, Alanya esnafının kış aylarında yüzünü güldürecek haberler verirken, geçtiğimiz gün gerçekleştirilen ALTAV Seçimli Genel Kurulu’nda seçilen yeni yönetime de başarılar diledi.

“ALTAV’la şehrimizi en iyi şekilde tanıtmaya devam edeceğiz”

ALTAV Seçimli Genel Kurulu’nda yeniden Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilen Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “ALTAV’ın Seçimli Genel Kurul toplantısına iyi bir katılım ve destek vardı. ALTAV artık hedefleri doğrultusunda bölgenin en iyi çalışan vakıflarından ve sivil toplum örgütlerinden birisi. 2 yıllık görev süremizde her şeyin maddiyatla yapılamayacağını gösterdik. Çünkü birçok sponsor ve firmanın elini taşın altına koyduğunu gördük. Yeni dönemle birlikte iyi bir bütçeyle şehrimizi en iyi şekilde tanıtmaya çalışacağız. Daha iyi fuar tanıtımları, daha iyi organizasyonlar, daha iyi paylaşımlar ve her şeyden önemlisi de Alanya’nın yaşanabilir bir şehir olduğunu herkese anlatacağız” dedi.

“Finlandiya ve Rusya seferleri kış boyunca devam edecek”

Yücel, yaz aylarında Finlandiya ve Rusya’dan yapılan seferlerin kış boyunca devam edeceğini vurgularken, “Gerek ALTAV’ın gerekse bizlerin yoğun çalışmalarıyla Gazipaşa (GZP) Havalimanı’nın önemi gün geçtikçe artıyor. Finlandiya Hava Yolu Şirketi, şehrimize kış aylarında da seferlerini durdurmayacağını açıkladı. Sadece yazları değil artık kışları da haftada bir gün uçuşlarına devam edecek. Dün de Londra Fuarı’ndan güzel bir haber aldık. Moskova’dan da Hava Yolları yine aynı şekilde Moskova Vnukovo Hava Alanı’ndan uçuşlarını durdurmayıp kış boyu seferlerine devam edecek. Bu haberleri, bir nebze olsun hem esnafımızı rahatlatmak hem bölgeye bir ekonomik değer katmak hem de insanların gelecek yıla umutla bakmasını sağlayacak olumlu gelişmeler olarak görüyorum. Gün geçtikçe her şeyin Ülkemiz ve şehrimiz adına daha güzel olacağına inanıyorum.”

“Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Aralık’ta Alanya’da”

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin 8-9-10 Aralık’ta Belek’te düzenlenecek yerel yöneticilerle ilgili toplantıya katılacağını hatırlatan Yücel, MHP Lideri Bahçeli’nin bu vesileyle yeni Belediye Hizmet Binası’nın temel atma ve Güneş Enerji Santrali’nin açılış törenlerine katılacağını söyledi. Başkan Yücel, “Genel Başkanımız Devlet Bahçeli 8-9 ve 10 Aralık’ta Antalya’da olacak. Partimize katılan yeni üyelerin rozetlerini takdim edecek. Bu ziyaretinde 1 gününü de Alanya’ya ayırarak Alanyalılara ve şehrimize verdiği önemi bizlere bir kez daha göstererek yılda ikinci kez şehrimizi ziyaret ederek bizleri onurlandıracaklar. Biz de en iyi şekilde kendisini ağırlamaya çalışacağız. Genel Başkanımızla birlikte ilk olarak Belediye Hizmet Binamızın temelini atacağız. Ardından ise GES projemizin açılışını gerçekleştireceğiz. Ayrıca toplu araç törenimiz olacak. Genel Başkanımızın gündem yoğunluğu nedeniyle programımızı detaylandırdıktan sonra vatandaşlarımızı bilgilendireceğiz.”

“Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü rahmet ve minnetle anıyorum”

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Yarın 10 Kasım. Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 79. yıl dönümü. Bu vesileyle Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve aziz şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyorum.”

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat