Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Milletvekili Uslu: “Konyaaltında tüm gönülleri kazanacağız”

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Konyaaltı İlçe Teşkilatının haftalık olağan toplantısına katıldı.

Milletvekili Uslu: “Konyaaltında tüm gönülleri kazanacağız”
04 Ocak 2018 - 10:06
banner

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, TBMM Genel Kurulunda verilen arada ilçelerde vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Konyaaltı İlçe Teşkilatının haftalık olağan toplantısına katıldı. Uslu, ekonomi, yatırımlar, 2019 seçimleri ve projeler hakkında sohbet etti.

Milletvekili Atay Uslu, “İlçe Kongre süreçlerimiz tamamlandı. Artık 2019 yerel seçimleri, ardından da 2019 genel seçimleri için artan ivme ile çalışmaya devam edeceğiz. Artık Konyaaltı Belediyesini de AK Parti belediyeciliği ile buluşturacağız” dedi.

Büyükşehir Belediyesinin Konyaaltı’nda büyük projelere başladığını hatırlatan Uslu, “Menderes Türel Konyaaltı Sahili projesi, Boğa çayı projesi, Tünektepe projelerinde adımları attı, bu muhteşem yatırımları Konyaaltı’na ve Antalyamıza kazandırıyor. Konyaaltı İlçe Belediyesini de kazanacağız. Büyükşehir ve ilçe Belediyesi senkronizasyonu ile Batı Antalya kapımız olan Konyaaltı markasını daha da güçlendireceğiz. Biz dün olduğu gibi 2019 yılında da kuşatıcı, kapsayıcı ve kucaklayıcı siyaset anlayışıyla hareket edeceğiz, seveceğiz, sevileceğiz, sevdireceğiz ve tüm Konyaaltı’nda, Antalya’da vatandaşımızın gönlünü kazanacağız.”

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co