Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Motosikleti değil eldivenleri çaldı

ANTALYA’NIN MANAVGAT İLÇESİNDE BİR MOTOSİKLETİN OTURAĞININ ALTINDAKİ BÖLMEYİ AÇARAK DERİ ELDİVEN VE ANAHTARLARI ÇALAN HIRSIZ APARTMANIN GÜVENLİK KAMERASINA YAKALANDI.

Motosikleti değil eldivenleri çaldı
04 Ocak 2018 - 10:54

Antalya’nın Manavgat ilçesinde bir motosikletin oturağının altındaki bölmeyi açarak deri eldiven ve anahtarları çalan hırsız apartmanın güvenlik kamerasına yakalandı.

Manavgat’ta güvenlik kameralarına yansıyan olayda minibüs, otomobil ve çok sayıda motosikletin bulunduğu apartmanın önüne gelen siyah montlu şahıs, Ahmet Aydın’a ait motosikletin altına eğilerek eliyle motosikletin oturağını kaldırdıktan sonra eldiven ve anahtarı aldı. Eldiveni eline geçiren şahıs, apartmanın girişindeki merdivenlerde bir süre bekledikten sonra elini kolunu sallayarak uzaklaştı.

Şahsın, 15 gün önce Çeltikçi Camii’ne girerek laptop ve sadaka kutusunu çalan, daha sonra da Sorgun Mahallesi Rüstem Paşa Camii’ne giren hırsızla aynı kişi olduğu iddia edildi. Sabah işe gitmek için hazırlandığı sırada eldivenini takmak için motosikletinin oturağını kaldıran ve deri eldiven ile anahtarlarının çalındığını gören Ahmet Aydın, apartmanın güvenlik kamerasından görüntülerle birlikte Cumhuriyet Polis Karakoluna giderek şikayette bulundu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al