Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Muratpaşa yaraları sarıyor

MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL, GÜZELOLUK MAHALLESİ’NDE ÇIKAN YANGINDA EVLERİ KÜLE DÖNEN KARAMAN AİLESİNE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU.

Muratpaşa yaraları sarıyor
30 Mayıs 2018 - 13:10
banner

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit uysal, Güzeloluk Mahallesi’nde çıkan yangında evleri küle dönen Karaman ailesine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Güzeloluk Mahallesi’nde geçen hafta çıkan yangında evleri tamamen küle dönenen Karaman ailesini ziyaret etti.

Yangının kendisi ve oğlunun evde olmadığı bir saatte yaşandığını anlatan evin babası Halil Karaman, “Yangın başladığında eşim ve engelli çocuğum evdeydi. Evin bu hale gelmesi 10 dakika sürmemiş. O can havli içinde eşim engelli çocuğumuzu da alarak dışarı çıkarmayı başarmış. Aksi durumda daha büyük bir felaketi yaşayabilirdik. Tek tesellimiz ailemizin hayatta olması” diye konuştu.

Mahalle Muhtarı İzzet Ak eşlik ettiği Başkan Uysal, aileye geçmiş olsun dileğinde bulunarak, “Maddi anlamda her türlü yarayı birlikte sararız” dedi. Önemli olanın can kaybı yaşanmaması olduğunun altını çizen Başkan Uysal, Muratpaşa Belediyesi’nin ilgili tüm birimlerinin Karaman ailesinin yaralarını sarılması için seferber olacağını aktardı.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Marshall Kulaklık Nedir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Pantolon Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Eşofman Takımı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Bebek Takım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kumlama Nasıl Yapılır?
ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim