Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Muratpaşa’da Falez plajları ve kafeler bayramda açık

MURTAPAŞA BELEDİYESİ TARAFINDAN HİZMETE AÇILAN VE BİNLERCE YERLİ VE YABANCI KONUĞUNU AĞIRLAYAN FALEZ PLAJLARI VE KAFELER, KURBAN BAYRAMI BOYUNCA TAM KAPASİTE İLE HİZMET VERMEYE DEVAM EDECEK.

Muratpaşa’da Falez plajları ve kafeler bayramda açık
20 Ağustos 2018 - 11:54

Murtapaşa Belediyesi tarafından hizmete açılan Falez Plajları ve kafeler, Kurban Bayramı boyunca tam kapasite ile hizmet vermeye devam edecek.

Falez Plajları ve kafeler 9 günlük Kurban Bayramı süresince tam kapasite ile vatandaşların hizmetinde olacak. Murtapaşa Belediye İşletme İştirakler Müdürlüğü tarafından hizmet verilen, İnciraltı, Konserve Koyu, Engelsiz Kafe yanında bulunan Mobil, Erdal İnönü ve Erenkuş Falez Plajları, Akdeniz’in mavilikleri ile buluşmak isteyen misafirlerini bekliyor. Giriş ücretinin alınmadığı Falez Plajlarında şemsiye, şezlong ve kafeterya hizmetleri veriliyor. Antalya’nın Balkonu olarak adlandırılan Ziya Gökalp ve Erdal İnönü Kent parkları içerisinde bulunan kafelerde bayram süresince tüm vatandaşların hizmetinde olacak.

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlarımız:antalya rent a carantalya havalimanı rent a carinstagram aylık oto beğeni Antalya havalimanı rent a caren yakın lastikçiKış lastiği kefilsiz kredi veren bankalarko cuceoyuncu forumu