Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Muratpaşa’da hijyen eğitimleri veriliyor

ANTALYA (İHA) – MURATPAŞA’DA VATANDAŞLARIN SPOR YAPMASI İÇİN ÖZEL PROGRAMLAR DÜZENLEYEN MURATPAŞA BELEDİYESİ, ÖZELLİKLE SPOR OKULLARINA GELEN ÇOCUKLARA FARKLI KONULARDA DA EĞİTİM VERİYOR. MURATPAŞA BELEDİYESİ TARAFINDAN SPOR OKULUNDA CİMNASTİK KURSUNA GELEN ÇOCUKLARA, HİJYEN EĞİTİMİ DE VERİLDİ.

Muratpaşa’da hijyen eğitimleri veriliyor
17 Ağustos 2018 - 13:06
banner

Muratpaşa Belediyesi, cimnastik kursuna gelen çocuklara, hijyen eğitimi verdi.

Muratpaşa Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’nce verilen hijyen eğitimlerinde, 3 bin kişiye ulaşıldı. Muratpaşa Belediyesi spor okulunda cimnastik kursuna gelen çocuklara, hijyen eğitimi verildi. Çocuklara; eğitim sonrası sabun, hijyen alışkanlıkları gibi eğitimler verildi. 7’den 70’e her bireye verilen hijyen eğitimleri ile toplum sağlığının korunması amaçlanıyor.

Yetişkinlere de hijyen eğitimi veriliyor

Hijyen alışkanlığı kazanıp, gündelik hayatta uygulamalarını özendirmek için çocuklara, sertifikanın yanı sıra sabun gibi küçük hediyelerde veriliyor. Hijyen eğitimi çocukların yanı sıra yetişkinlere de veriliyor. Aynı zamanda, Milli Eğitim Bakanlığı gönüllü öğreticisi olan Muratpaşa Belediyesi personeli Yüksek Biyolog Beyhan Öncül tarafından verilen yetişkin hijyen eğitimleri 8 saatlik bir programı kapsıyor. 8 saatlik eğitim sonrası yapılan yazılı sınavda başarılı olanlara Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü onaylı ‘Hijyen Sertifikası’ veriliyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologCaner Erdenizbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

Caner Erdenizbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co