Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Norveçli kadınlar örgü gününde buluştu

ANTALYA’NIN KEMER İLÇESİ’NDE YAŞAYAN NORVEÇLİ KADINLAR ÖRDÜKLERİ ÖRGÜLERİ NEPAL’DEKİ BİR HASTANEYE YENİ DOĞAN BEBEKLER İÇİN GÖNDERİYOR.

Norveçli kadınlar örgü gününde buluştu
16 Ekim 2018 - 10:46

Antalya’nın Kemer ilçesinde yaşayan Norveçli kadınlar ördükleri örgüleri Nepal’deki bir hastaneye yeni doğan bebekler için gönderiyor.

Kemer’de yaşayan Norveçli kadınlar örgü günleri kapsamında her hafta Çamyuva’da bir araya geliyor. Her hafta pazartesi günleri bir araya gelen Norveçli kadınlar tamamladıkları örgüleri Nepal’deki bir hastaneye yeni doğan bebekler için gönderiyorlar. Bir araya gelip sohbet etme imkanı bulan Norveçli kadınlar, bugüne kadar ördükleri çok sayıda kazak, atkı, şal gibi örgüleri Nepal’e ulaştırdıklarını söylediler.

Mekan sahibi Ramazan Bavkır ile bu etkinliğe konuk olan Kemer İş Adamları Derneği (KEMİAD) Başkanı Özgür Kurga, “Bugün Çamyuva’mıza değer katan yurt dışından gelmiş yatırım yapmış aileler ile bir araya geldik. Bu ailelerimiz yaklaşık beş yıldan bu yana buradalar ve mülk edindiler. Kemer’e değer katıyorlar. Kemer’deki işletmelerin, yatırımların artması ve daha iyi gitmesinde katkıları büyük” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -