Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Paraşütçüler Muratpaşa’da

MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL, ANTALYA YAMAÇ PARAŞÜTÜ, RADYO AMATÖRLERİ VE HAVA SPORLARI KULÜBÜ ÜYELERİNİ AĞIRLADI.

Paraşütçüler Muratpaşa’da
16 Ocak 2018 - 10:35

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Yamaç Paraşütü, Radyo Amatörleri ve Hava Sporları Kulübü üyelerini ağırladı.

Antalya Yamaç Paraşütü, Radyo Amatörleri ve Hava Sporları Kulübü Başkanı Mehmet Aksoy ve kulüp üyeleri, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı ziyaret etti. Ziyarette Aksoy, dernek çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Antalya’da yamaç paraşütüyle ilgilenenlerin önemli bir bölümünün Türkiye’de bu sporun öncüleri arasında yer aldığını belirten Aksoy, “Kulübümüzün başta gelen amacı tecrübeli pilotlarımızla orta seviye ve başlangıç aşamasını tamamlamış genç pilotlarımızın kaynaşarak kendilerini geliştirmesini sağlamak ve ulusal yarışmalarda ‘Biz de varız’ diyebilecek seviyeye gelmek” diye konuştu.

Başkan Uysal ise yamaç paraşütünün kurallara uyularak yapıldığında güvenli bir spor olduğunu söyledi. Başkan Uysal, “Sporun farklı branşlarına ve amatör spor kulüplerine yönelik desteklerimiz artarak devam ediyor. Sizin de kulüp çatısı altında biraraya gelmenizden çok mutlu olduk. Farklı projelerde, çalışmalarda dayanışma içinde olmamız önünde hiçbir engel yok” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr