Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

PayPal hesabı nasıl açılır? 2022 PayPal hesabı açma yöntemi

PayPal hesabı nasıl açılır? 2022 PayPal hesabı açma yöntemi
05 Ocak 2022 - 15:39

PAYPAL ÜYELİK HESABI NASIL AÇILIR?

PayPal İnternet sitesini veya PayPal uygulamasını açın. Ana sayfasından veya uygulamadan hesap açabilirsin. Uygulamayı cihazının uygulama mağazasından ücretsiz olarak indirebilirsin. Hesap açma süreci hem web sitesi hem de uygulama için genel olarak aynı.

”Ücretsiz Kaydol” seçeneğine tıkla veya “Kaydol” seçeneğine dokun. Böylece hesap açma işlemi başlayacak.
Kurumsal hesaplar için iki farklı seçenek var ve bunlardan her birisinin ücret yapısı ve sunduğu avantajlar farklı. Standart hesap ücretsiz, ama bu durumda müşteriler ödeme yaparken PayPal arayüzünü kullanmak zorunda kalıyor.

E-posta adresini gir ve şifre oluştur. Başkalarının finansal bilgilerine ulaşmaması için güçlü bir şifre oluşturduğundan emin ol.
Hesabını doğrulamak için bu adresi kullanman gerekeceğinden, geçerli bir e-posta adresi girdiğinden emin ol.

Formu kişisel bilgilerini girerek doldur. Forma açık adını, adresini ve telefon numaranı girmen gerekecek. Hesabının açılması için bu bilgilerin tamamının girilmesi zorunlu.

Kredi kartı yada Banka kartının bilgilerini gir (isteğe bağlı). Kişisel bilgilerini girdikten sonra, kredi veya banka kartı bilgilerini girmeni isteyecek. Bu bilgileri şimdi veya daha sonra girebilirsin ama PayPal hesabını doğrulaman için bu bilgilere ihtiyacın olacak.
Eğer kart bilgilerini şimdi girmek istemiyorsanız “Önce banka hesabımı bağlamak istiyorum” seçeneğine tıklayabillirsiniz.

Banka hesap bilgilerini gir (isteğe bağlı). Hesabına ödeme almayı ve parayı banka hesabına aktarmayı planlıyorsan, bir banka hesabı bağlaman gerekli. Eğer istemiyorsan, bunu şimdi yapmayabilirsin. Bu adımı şimdilik atlamak için “Banka hesabımı sonra bağlayacağım” seçeneğine tıklaman yeterli. Bu işlemi atlamak istediğini onaylaman istenecek.

İsterseniz paypal krediside kullanabilirsiniz, istemiyorsanız geçebilirsiniz.

PayPal Üyelik Ücreti Var mı?

Bireysel PayPal hesapları ücretsizdir. Ancak Business account olarak bilinen işletmelere yönelik ticari hesaplarda durum farklıdır.

Amerika’da Business account oluşturmak ve kullanmak ücretsizdir ancak PayPal Payment Pro seçilmesi durumunda aylık ücret alınmaktadır.

İngiltere’de ücret ödemeden Business türünde hesap oluşturabilirsiniz. PayPal Payment Pro seçilmesi durumunda belirli bir aylık ücret vardır.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat