Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Şalvarlarıyla bikini dikiyorlar

KONYAALTI BELEDİYESİ TARAFINDAN ÇAKIRLAR MAHALLESİ’NDE ‘BİKİNİ VE MEFRUŞAT DİKİMİ’ KURSU AÇILDI.

Şalvarlarıyla bikini dikiyorlar
17 Temmuz 2018 - 15:02

Konyaaltı Belediyesi tarafından Çakırlar Mahallesi’nde ‘Bikini ve mefruşat dikimi’ kursu açıldı. Büyük bölümü seracılıkla uğraşan ev kadınları, arta kalan zamanlarında kursa gelerek keyifli vakit geçiriyor.

Konyaaltı Belediyesi, Çakırlar Mahallesi’nde KONSEM bünyesinde “bikini ve mefruşat dikimi” kursu açtı. Giyim Öğretmeni Fatma Atmaca, kursa gelen ev kadınlarının dikişe büyük ilgi gösterdiklerini söyledi. Çakırlarda sera, bağ-bahçe ya da ev işleriyle uğraşan kadınların şehirde bir kursa gitmeye zamanlarının olmadığını ifade eden Atmaca, Konyaaltı Belediyesi tarafından kırsal bölgede hizmete açılan bu kursu çok anlamlı bulduğunu dile getirdi. Bu kursta edindikleri bilgi ile kadınların bikini-mefruşat türü dikim yapabildiklerini ifade eden Atmaca, böylece hem kendi ihtiyaçlarını karşıladıklarını hem de aile ekonomilerine katkı sağladıklarını kaydetti.

“Eşlerimiz destekçi oluyor”

Yaklaşık iki yıldır KONSEM’de dikiş kurslarına katıldığını belirten Pelin Akkaş, bu yaz döneminde de bikini dikişi eğitimi almak istediğini söyledi. Çakırlarda’da açılan bu kursun kendileri için büyük bir fırsat olduğunu dile getiren Pelin Akkaş, bikini dikimine dair her ince ayrıntıyı öğrendiklerinin altını çizdi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al