Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Serik’te kapalı pazar yeri için geri sayım başladı

SERİK BELEDİYESİ TARAFINDAN SERİK’TE YAPTIRILAN MODERN KAPALI PAZAR YERİ PROJESİ’NDE ÇALIŞMALAR SONA YAKLAŞTI. KÖKEZ MAHALLESİNDE HEM PAZARCI ESNAFININ HEM DE SERİK HALKININ DAHA RAHAT VE HİJYENİK KOŞULLARDA ALIŞVERİŞ YAPMA İMKANI SAĞLAYACAK OLAN KAPALI PAZAR ALANI, CUMA GÜNLERİ PAZAR YERİ, DİĞER GÜNLERDE OTOPARK OLARAK HİZMET VERECEK.

Serik’te kapalı pazar yeri için geri sayım başladı
23 Temmuz 2018 - 18:08

Serik Belediyesi tarafından Serik’te yaptırılan Modern Kapalı Pazar Yeri Projesi’nde çalışmalar sona yaklaştı. Kökez Mahallesinde hem pazarcı esnafının hem de Serik halkının daha rahat ve hijyenik koşullarda alışveriş yapma imkanı sağlayacak olan kapalı Pazar alanı, Cuma günleri Pazar yeri, diğer günlerde otopark olarak hizmet verecek.

Başkan Çalık: ” Önceliğimiz vatandaşın ne istediğidir”

500 metre uzunluğunda ve 11 metre genişliğinde yapılan ve Serik halkına uzun yıllar hizmet verecek olan modern kapalı pazar yeri inşaatını yerinde inceleyen Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık; “Önceliğimiz vatandaşlarımızın ne istediğidir ve ihtiyaçlarının ne olduğudur. Bir projeye başlamadan önce kalıcı ve uzun soluklu çözümlerle gelecekte sorunsuz bir şehir oluşturmanın hesaplarını yapıyoruz. Bu projemiz ile birlikte halkımız gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilecekleri ortama kavuşacaklar. Ayrıca pazarcı esnafımızda vatandaşa daha rahat ve sağlıklı bir ortamda hizmet verecekler. İlçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.”

Yaklaşık 1 ay içerisinde hizmete girecek olan yeni pazar yerinin çok amaçlı olarak vatandaşların hizmetine sunacaklarını belirten Başkan Çalık, “Kapalı pazar yerlerimizle artık dağınık alışveriş görüntüsüne son vermiş olacağız. Vatandaşlarımızın pazar alışverişleri bu sayede keyfe dönüşecek. Kapalı Pazar alanı, Cuma günü halkımızın Pazar alışverişini, diğer günlerde ise otopark olarak kullanabileceği çok amaçlı bir kapalı alan olacak. Hem Pazar sorununu hem de otopark sorununu çözmüş olacağız. Ayrıca 7’den 70’e halkımıza daha rahat bir yaşam alanı sunmak için yakın zamanda hizmete girecek olan gençlik merkezi ve 2019 yılı içerisinde tamamlanacak olan sinema tiyatro, toplantı gibi kültür etkinliklerin yapılacağı Kültür Merkezini de ilçemize kazandırmış olacağız” dedi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Size Özel Villa
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Etkili Performans
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Basketbol Topu Seçimi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Manavgat’a huzur gelecek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Uzman Psikolog İzmir

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlarımız:antalya rent a carantalya havalimanı rent a carinstagram aylık oto beğeni Antalya havalimanı rent a carKış lastiği Kış lastiği fiyatlarıBesiktashaberi.comkefilsiz kredi veren bankalarko cucePubg mobile pc