Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Siemens Healthineers OHSAD kurultayında sektör liderleriyle buluştu

SİEMENS HEALTHİNEERS TÜRKİYE, BU YIL 9’UNCUSU DÜZENLENEN OHSAD SAĞLIKTA ORTAK ÇÖZÜM TOPLANTILARI’NA KATILARAK SEKTÖR LİDERLERİYLE BULUŞTU. SAĞLIK SEKTÖRÜNÜN TÜM PAYDAŞLARINI BİR ARAYA GETİREN ETKİNLİKTE SİEMENS HEALTHİNEERS TÜRKİYE GENEL MÜDÜRÜ ŞEVKET ON TEKNOLOJİ İLE SAĞLIK SEKTÖRÜ ARASINDAKİ İLİŞKİYİ ELE ALAN BİR SUNUM YAPTI.

Siemens Healthineers OHSAD kurultayında sektör liderleriyle buluştu
27 Nisan 2018 - 12:10
banner

Siemens Healthineers Türkiye, bu yıl 9’uncusu düzenlenen OHSAD Sağlıkta Ortak Çözüm Toplantıları’na katılarak sektör liderleriyle buluştu. Sağlık sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getiren etkinlikte Siemens Healthineers Türkiye Genel Müdürü Şevket On teknoloji ile sağlık sektörü arasındaki ilişkiyi ele alan bir sunum yaptı.

Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği (OHSAD) tarafından düzenlenen sağlıkta ortak çözüm toplantıları’nın 9’uncusu, bu yıl Antalya’da gerçekleştirildi. Sağlık sektöründeki değişim ve yenilikleri değerlendirmek, sektörün sorunlarına yanıt bulabilmek için sağlık sektörüne yön veren kamu ve özel sektör temsilcileri bir araya geldi.

Kongrenin açılış gününde, moderatörlüğünü Sağlık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Dr. Şuayip Birinci’nin yaptığı ve Uğur Genç, Dr. Mehmet Altuğ gibi isimlerin yer aldığı ’Sağlık Hizmet Sunumu 2023 Vizyonu’ oturumunda, Siemens Healthineers Türkiye Genel Müdürü Şevket On ’Değişen Dünyada Teknolojinin Sağlık Sektörüne Etkileri’ başlıklı bir sunum yaptı.

Şevket On sunumunda özellikle dijitalizasyonun ve yapay zekanın sağlık sektörü için sunduğu fırsatları ele aldı. Yakın gelecekte sağlıkta yaşanacak gelişmelerden söz eden On, en önemli trendlerin hassas tıbbı geliştirmek, sağlık hizmetlerini dönüştürmek, hasta deneyimini zenginleştirmek ve sağlığı dijitalleştirmek olduğunu belirtti. Şevket On, bu trendlerin hayata geçirilmesiyle sağlık kuruluşlarının daha fazla değer oluşturacağını vurguladıktan sonra bu yöndeki çalışmalarını özetledi.

Siemens Healthineers Türkiye, 19-23 Nisan tarihlerinde yapılan etkinlik kapsamında açtığı stantta sektör temsilcilerini ağırlayarak yeni uygulaması LifeNet’i tanıtma imkanı da buldu.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

    php shellshell downloadTürk Takipçi

    protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

    Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co